انتظار داریم که مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران از ذره حقوق مسلم هسته ای ملت ایران کوتاه نیایند

آنچه که تا ساعاتی دیگر به عنوان توافق میان جمهوری اسلامی ایران با کشورهای ۱+۵ در مقابل رسانه ها و افکار عمومی جهان اتفاق خواهد افتاد نتیجه ۱۲ سال ایستادگی عزتمندانه ایران اسلامی به عنوان تنها قدرت قابل نفوذ در منطقه است.

این مذاکرات باید نتیجه ای برد – برد داشته باشد ، نتیجه ای که در آن تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران به صورت یکجا برداشته شود ، حقوق هسته ای ملت ایران به رسمیت شناخته شده و هیچگونه توقفی در روند پیشرفت هسته ای کشور عزیزمان حاصل نشود.

ایران باید به عنوان یک کشور دارای فناوری هسته ای بتواند محصولات هسته ای خود از جمله “اورانیوم غنی شده” و همچنین “آب سنگین” را به بازارهای جهانی بدون هیچ محدودیتی وارد کند.

راه حل مذاکره بهترین گزینه برای حل و فصل بحران های ملی و بین المللی است ، همه کشورها باید به حریم سایر کشورها ارزش قائل شده و اگر کشوری مدعی حقوق بشر است ، این حقوق را ضایع نکند.

ما به عنوان ایرانی انتظار داریم که دولت با صداقت هر چه بیشتر ملت را در جریان متن اصلی توافق احتمالی که تا ساعاتی دیگر به حول و قوه الهی امضا خواهد شد بگذارند و ملت را امین خود بداند ، چون ما انتظار داریم که مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران از ذره حقوق مسلم هسته ای ملت ایران کوتاه نیایند.

در طول این مذاکرات دعای خیر ملت ایران پشتیبان مذاکره کنندگان کشور عزیزمان بوده است ، امیدواریم که نتیجه مذاکرات آن باشد مورد تایید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شریف ایران است ، انشاءالله.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *