مردم استان منتظر تحقق وعده های رئیس جمهور هستند

سفر رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای حجت الاسلام دکتر روحانی و هیئت همراه را به آذربایجان سر ایران خیر مقدم عرض کرده امیدوارم که سفر ایشان همراه با برکات فراوان برای مردم استان آذربایجان شرقی و استان های هم جوار باشد.

اولاً یک گلایه از رئیس جمهور دارم و آن اینکه چرا در آستانه ورود ایشان به استان آذربایجان شرقی ، هزینه های فراوانی در شهرهای مختلف این استان صرف تبلیغات بیهوده و پوچ اعم از چاپ بنر و … شده است ، آیا واقعا تدبیر دولت محترم در راستای تحقق شعارهایش است ، یا اینکه مطرح شدن برای انتخابات آتی می باشد ، نباید هزینه های سنگین تبلیغاتی موجب نا امیدی مردم و سوظن نسبت به دولت راستگویان شود.

 ثانیاً رئیس جمهور محترم می دانند که آذربایجان در آستانه برخورداری از یک مشکل بزرگ زیست محیطی در منطقه است و آن خشک شدن دریاچه ارومیه بوده که اثرات منفی زیست محیطی و خطری جدی برای مردم استانهای همجوار این دریاچه خواهد بود.

جناب آقای دکتر روحانی ، حضرتعالی در سفرهای تبلیغات انتخاباتی خود در ورزشگاه شهید آهندوست ارومیه شعار ” دریاچه ارومیه باید احیا گردد ” را مطرح نمودید و قول مساعد دادید که در اولین روزهای دولت تدبیر و امید احیاء این دریاچه را در دستور کار خود قرار خواهید داد ، در حالیکه در طی دوسال از دولت راستگویان اقدامی برای نجات زندگی ۱۴ میلیون از مردم ایران اسلامی صورت نپذیرفته است.

 از دریاچه ارومیه که بگذریم طرح های فراوان نیمه تمام در سراسر استان آذربایجان شرقی به چشم می خورد که متاسفانه بودجه های انگشت شمار ، کفاف تکمیل آنها را نمی دهد ، برای مثال طرح ورزشگاه بیست هزار نفری شهرستان مراغه هنوز چشم انتظار رسیدن به مرحله پایانی و افتتاح است که سالها از آغاز آن می گذرد.

زوج های جوان استان ما با مشکل نبود مسکن مواجه هستند ، بیکاری در میان اقشار مختلف استان بی داد می کند ، تا کی باید صنعتی شدن استان چشم انتظار همت مسئولین باشد ، حضرتعالی خود گفته اید که ” آمده‌ام قدمی برای سامان امور مردم بردارم” ، اکنون مردم آذربایجان و همه مردم ایران منتظر قدم های سامان بخش تان هستند.

امید است که حضور گرم و صمیمی حضرتعالی و هیئت همراهتان در استان آذربایجان شرقی موجب تقویت استان و کاهش مشکلات مردم باشد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *