دعوت به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۲ بهمن سال ۵۷ حماسه بزرگ بر تارک تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران است که با حماسه سازی حماسه سازان ایران اسلامی درج گردیده است ، این انقلاب که با بهای خون شهیدان جاوید به دست آمده پس از گذشت ۳۶ سال از آن هر روز نقش آن در جامعه ملی و بین المللی رنگین تر می شود.

اینک در حالی سی و ششمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که ندای حقانیت نظام و اسلامیت مان در سرتاسر جهان پهناور طنین انداز شده است.

اکنون که ملت آزادی خواه دنیا آوای بد آمریکا و هم پیمانانش را درک نموده اند و به ندای اسلامیت پاسخی محکم داده اند نیاز است ملت آزادی خواه ایران در سی و ششمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور خود ضمن اعلام برائت از دشمنان ایران و اسلام ، پاسخی کوبنده به دشمنان بدهند.

هم اینک ایران اسلامی به برکت وجود پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب اسلامی و به حرمت خون شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حضوری مستحکم تر در حرکت دشمن شکن به بیان ابعاد جدید نظام سلطه و ضد بشری آمریکا و اسرائیل و هم پیمانانشان بپردازند.

اطمینان داریم حماسه ۲۲ بهمن امسال مطابق با عملکرد سال های گذشته از هر سال پرشور تر برگزار خواهد شد و خاری بزرگ بر چشم دشمنان اسلام خواهد بود.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *