شکست و حتی بن بست در مذاکرات به ضرر غربی ها تمام خواهد شد

امروز ایران اسلامی به برکت جمهوری اسلامی به یک کشور قدرتمند در منطقه تبدیل شده است و کشورهای منطقه به تاسی از ایران جرات مقابله با کشورهای غربی را در خود دیده اند و پیش بینی های غربی ها درباره به دست گرفتن خاورمیانه با شکست مواجه شده است.

غربی ها خوب می دانند که شکست و  حتی بن بست در مذاکرات به ضرر آنها تمام خواهد شد لذا در صدد هستند که مذاکرات را تمدید کنند ، ایران قدرتی بی نظیر در منطقه هست و به کلی معادلات جهانی را بر هم زده است.

پیشرفت های حاصله بعد از انقلاب را مدیون امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هستیم ، خیلی بی انصافی می کنیم اگر جایگاه ایران را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم و آن را در مقام نزول بدانیم.

اسرائیل یک غده سرطانی هست و باید نابود شده و از بین برود ، اگر شکستی در مذاکرات هسته ای کشورمان به وجود آید آمریکا و کنگره آن مسئول هستند ، مذاکرات خوب است ، اما باید نتیجه ای حاصل شود و ما به خوبی می دانیم که هدف آمریکا فقط مسئله هسته ای نیست ، ملت ما باید بدانند که اگر امروز ما به آمریکایی ها باج بدهیم و از هدف هسته ای خود برگردیم ، نه تنها دخالت ها کاسته نخواهد شد ، بلکه در سایر مسائل ملی و حتی مذهبی مان نیز دخالت خواهند کرد.

هدف مذاکرات باید نتیجه گیری به نفع ما باشد و زره ای از حقوق ملت نباید پا به عقب گذاشت و از نتیجه حاصله آن نیز مایوس و نا امید نشد ، چرا که آمریکا و حتی هم پیمانانش نمی توانند غلطی بکنند.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *