نامه رهبری شروع جدیدی از صادرات فرهنگ اسلام است

باتوجه به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اوپا و آمریکای شمال وظیفه سنگینی به دوش مجریان مسائل آموزش و پرورشی صورت می پذیرد ، مسئولین آموزش و پرورش ، اساتید دانشگاهها و حوزه های علمیه باید بدانند که وظیفه سنگینی به دوش دارند چرا که با ارتقاء کیفی آموزش در کنار تهذیب می توانند موجبات تقویت جوانان درونی شده و با پرورش جوانان کار آمد علمی دارای روحیه کاملا اسلامی موجبات انتقال این فرهنگ ناب محمدی به سایر کشورها شوند.

نامه مقام معظم رهبری در برهه ای از زمان به عرصه آمد که در کشورهای اروپایی مشکلات اعتقادی و اقتصادی بیداد می کند و موجبات سردرگمی جوانان این کشورها را فراهم نموده است ، خطاب قرار دادن مستقیم جوانان و بیان مساله سیاست دروغ سیاستمداران کشورهای اروپایی جرقه تحقیق درباره اسلام و دین را در میان جوانان به وجود می آورد ، این خطاب قرار دادن مهم بودن را در ذهن این جوانان متبور می سازد.

نامه مقام معظم رهبری انحطاط فرهنگی که در جوامع اروپایی و آمریکای شمالی وجود دارد را بیان نموده و جوانان این کشورها را به درک صحیح از اسلام و تحقیق مستقیمانه به سوی اسلام را فراخوانده است.

الحمدالله روحیه جوان گرایی رهبری می تواند بخشی از مشکلات اسلام هراسی را در دنیا حل و فصل نموده و چهره رحمانی اسلام را به همه نشان دهد ، این کار بی نظیر تدبیر معظم له بسیار سازنده است و در آینده ای نه چندان دور اثرا خوب و کارساز آن را خواهیم دید.

امام خمینی (ره) هم نامه ای که به گورباچوف نوشته بودند که اثرات آن امروز دیده می شود ، نامه رهبری شروع جدیدی از صادرات فرهنگ اسلام است و تمدن جدیدی را به وجود خواهد آورد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *