تقدیر از الهام چرخنده چرا و چگونه؟

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون چند مدتی است که چادر را به عنوان حجاب خود انتخاب کرده است ، در همین راستا کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ذوق زده شده و مراسمی را با عنوان تقدیر از این بازیگر به علت انتخاب چادر به عنوان حجاب خود برگزار نموده است.

اینکه این مراسم به خاطر چادری شدن یک بازیگر و یا شخص دیگری برگزار شده سخن دیگری است اما بیان برخی موارد  توسط ایشان که کذب بودن یا صحیح بودن آن را ما نمی توانیم بیان کنیم و درباره آن اظهار نظر نمائیم مسئله دیگری است.

چادری شدن یک بازیگر آن هم در زندگی شخصی و خصوصی خود مسئله ای نیست که ما ذوق زده بشویم و مراسمی را برایش برگزار نمائیم ، مشکلات عدیده فرهنگی جامعه امروزی ما با تقدیر از کسی که چادری شده به نظرم مشکلی را حل نخواهد کرد ، باید ما جلوی ریشه های فساد را در جامعه با تکنیک های جدی بگیریم.

باید بازیگران ما چه در عرصه زندگی روزمره خود و در مقابل لنزهای رسانه ملی و سینمایی ما محجبه باشند ، آمدیم مراسمی برگزار کردیم و تشکر کردیم ، اگر این شخص در آینده بخواهد در مقابل دوربین صدا و سیمای ما بدون حجاب باشد اثرات مخرب دیگری را در جامعه خواهد داشت.

نیاز است ما ریشه ها را یافته و با فساد اخلاقی و اجتماعی مقابله کنیم ، این فعل نیاز به تشکر دارد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *