تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

دهه فجر انقلاب اسلامی ایران سر آغاز طلوع اسلام و خاستگاه تلاش های اسلام گرایان برای ایجاد حکومت اسلامی است که به بنیانگذاری حضرت امام خمینی (ره) به وقوع پیوست.

خستگی ملت ایران از تبعیض در توزیع عادلانه خدمات بود که در گذشته های دور جای خالی آن در میان مردم ایران حس شده بود ، ایجاد انقلاب اسلامی ایران مقطع عظیمی از رهایی ملت از ظلم و تبعیض با لبیک گویی به بزرگ مرد تاریخ ایران است.

تبعیضی که در برگزاری جشن های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی در ایران حس شد ، با وجود مشکلات فراوان در توزیع خدمات به یکایک شهرهای ایران این جشن ها با هزینه های هنگفتی به بودجه کشور تحمیل می شد.

با آمدن امام خمینی (ره) به ایران و پیروزی انقلاب اسلامی با رای بلند ملت ایران بسیاری از تبعیض های به وجود آمده در دوره شاهنشاهی از میان رخت بر بست و رفت.

آغاز  انقلاب اسلامی به عنوان روزی به یاد ماندنی و فراموش نشدنی در تاریخ و ذهن ملت ایران ثبت شد ، انقلابی که با بنیانگذاری امام خمینی (ره) و رهبری مقام معظم رهبری در یکایک خون این ملت دمیده و همه درصدد حفظ این ارزشها هستند.

اینجانب با افتخار فرارسیدن این ایام را به همه ملت ایران تبریک گفته و نیاز می بینم که همه مان برای حفظ این ارزشها تلاش کنیم و درصدد براییم تا کشوری به دور از حاشیه و آباد را برای خود و فرزندانمان به وجود آوریم.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *