کاندیدایی اصلح هست که مطیع رهبر باشد

حجت الاسلام مجتبی مظلومی مراغه ای؛ ظهر امروز در جمع مردم انقلابی روستای کهق مراغه  که به همت جمعی از مردم انقلابی برگزار می شد، به تببین لزوم انتخاب فرد اصلح در انتخابات پرداخت.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، حجت الاسلام مظلومی مراغه ای در جمع جوانان و مردم باصفای روستای کهق شهرستان ویژه مراغه به تببین انتخاب فرد اصلح در انتخابات پرداخته و گفت: در مسئله انتخابات پیش رو تلاش کنید تا فرد اصلح انتخاب شود اگر فرد انتخاب شده اصلح نباشد، ادامه بلایی خواهد بود که در چهار سال گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده ایم، فردی اصلح هست که مطیع رهبر و ولایت باشد.

وی ادامه داد: در سالهای گذشته سخت ترین لحظات را در زندگی درک کرده ایم اما به خاطر مصالح انقلاب لب به سخن نگشودیم و امروز می خواهیم در این برهه حساس انتخابات با تغییر رویکرد و انتخاب اصلح به مشکلات معیشتی و اقتصادی مملکت پایان دهیم.

ایشان ادامه داد: شب پرداخت یارانه عزای دولت است، اما شب پرداخت حقوق نجومی بگیر که از ذخایر نظام معرفی شده هیچ عزایی وجود ندارد، باید آقایان پاسخ مستدلی برای ایجاد این مشکلات مطرح نمایند و بگویند که آیا آمده بودند ۱۰۰ روزه مشکلات را حل کنند یا آمده بودند تا سایه جنگ را از کشور بردارند.

حجت الاسلام مظلومی گفت: صفدر حسینی نجومی بگیر ذخیره نظام از صندوق توسعه ملی به صندوق حفاظت از محیط زیست منتقل شد، متاسفانه دولت مردان اشخاصی را که تخلف کرده اند از کار برکنار نمی کنند بلکه او را از جایی به جای دیگر منتقل می کنند.

وی با اشاره به رشادت های مدافعان حرم ادامه داد: می گویند سایه جنگ را از کشور برداشتند، پس به ما بگویید مدافعان حرم چه می کنند، موشک های دور برد و میان برد چه عملکردی در دفاع از جان و مال و ناموس مملکت اسلامیمان دارند.

ایشان با انتقاد از سیاست های اقتصادی دولت یازدهم گفت: آنان که می گفتند ۱۰۰ روزه مشکلات را حل می کنند، امروز با این سیاست غلط اقتصاد کشور را فلج نموده اند، کارخانه های بزرگی همچون ارج، ایران چوب را به تعطیلی کشانده اند و مردان ایرانی را از کار بیکار کرده اند.

وی ادامه داد: سیاست تخریبی دولت آغاز شده و انتظار می رود شدت این تخریب ها و تهمت های ناجوانمردانه از هفته آینده شدت بگیرد.

 

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *