پیام به مناسبت صدور مجوز فعالیت صافی نیوز

صافی نیوز مجوز فعالیت گرفت

به گزارش MARAGHEHEI.IR، پایگاه خبری صافی نیوز که پیشتر مجوز فعالیت آن از هیئت نظارت بر مطبوعات کشور درخواست شده بود با موافقت هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز فعالیت گرفت، متن کامل پیام صاحب امتیاز و مدیر مسئول صافی نیوز به مناسبت دریافت مجوز فعالیت منتشر می شود.

بسمه تعالی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون

کاربران بزرگوار رسانه خبری صافی

سلام علیکم
از سالهای دور با همکاری های مختلف در عرصه خبر و خبر رسانی از جمله همکاری با عنوان خبرنگار در خبرگزاری پانا نمایندگی ارومیه، همکاری در انتشار نشریه ندای کانون ارومیه، سردبیری و مدیر مسئولی نشریه پیام ولایت ارومیه، مدیر اجرایی ویژه نامه ولائیون بسیج طلاب تبریز، خبرنگار و مدیر اجرایی هفته نامه مکیال شمالغرب کشور، همکاری در انتشار نشریه بین المللی ارسباران و سردبیری نشریه داخلی سفیران هدایت تبریز، با پیشنهاد دوستان و بزرگواران در عرصه خبر و به جهت داشتن میل باطنی خویش بر آن شدیم تا پایگاه خبری را راه اندازی نمائیم.

عناوین مختلفی را به عنوان نام پایگاه خبری در دست بررسی قرار دادیم، اصلی ترین دغدغه مان برند کردن نام مراغه در ایران اسلامی و سربلندی شهرمان بود، لذا از دهها عنوان پیشنهادی، نام صافی را که نام یکی از رودهای سرچشمه گرفته از دامنه جنوبی کوه سهند هست و مانند نگینی از وسط شهر مراغه می گذرد و در مسیر گذرش تمامی مزارع و باغات مراغه و بناب را سیراب می کند و یکی از زیر حوضه های آبریز دریاچه ارومیه به حساب می آید را انتخاب نموده و صافی نیوز را بر آن نهادیم.

در ابتدای فعالیت این پایگاه خبری یکی از اصلی ترین دغدغه هایمان قانونی کردن کار بود لذا در همان اوان کار یعنی ابتدای آذر ماه سال ۱۳۹۵ درخواست دریافت مجوز رسمی از هیئت نظارت بر مطبوعات را نمودیم و در این فراز و نشیب ۱۴ ماهه برای دریافت آن تلاش نمودیم.

اینک که تلاشمان به ثمر نشسته است مفتخریم اعلام نمائیم که اولین پایگاه خبری دارای مجوز در سطح شهرستان مراغه را با نام صافی نیوز به ثبت رساندیم، بی شک پایگاه خبری صافی نیوز با تشویق های شما بزرگواران به عنوان برند ملی شناخته خواهد شد، لذا در این راه، با مدد جستن از خداوند متعال، دست یاری همه بزرگواران در این عرصه را می فشاریم.

با امید حق تعالی، صافی نیوز که از آبان ماه امسال فعالیت خود را تعلیق کرده بود، فعالیت مجدد خود را از ابتدای اسفند ماه سالجاری آغاز خواهد کرد.

 

مجتبی مظلومی

صاحب امتیاز و مدیر مسئول صافی نیوز

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *