پاسخی برای حضور در رقابتهای انتخابات شورای شهر

در پی درخواست های مکرر و سوالات و تماسهای تلفنی در رابطه با حضور یا عدم حضور مجتبی مظلومی مراغه ای در انتخابات شورای اسلامی شهر مراغه ، یادداشت با عنوان پاسخ به دوستان توسط مظلومی مراغه ای نگاشته شده است که در ادامه می خوانیم.

به گزارش وب سایت شخصی مجتبی مظلومی مراغه ای متن یادداشت به شرح ذیل می باشد :

انتخابات شوراهای شهر و روستا پس از گذشت ۶ سال بار دیگر برای انتخاب اصلح بر روی کار آمد تا مردم انتخاب خود را انجام بدهند در انتخابات نیز نکاتی حائز اهمیت است.

یا مردم بار دیگر به کاندیداهایی که در شورای قبلی بودند رای خواهند داد که این نکته ای را می رساند و آن نکته این است که کارهای صورت گرفته در آن شورا به نحو خوب و احسن انجام داده اند و مردم کارشان را مورد ارزیابی قرار داده و به نتیجه مطلوبی دست یافته ایم ، البته ناگفته نماند که در هر کاری یک سری کم و کاستی وجود دارد اما باید به دنبال آن باشیم تا این کمی ها و کاستی ها را برطرف نماییم.

مسئله دیگر آن است که شوراهایی که در همین دوره هستند نتوانند رای اعتماد مجدد مردم را جلب نمایند این یک هشدار به سایر افرادی که در این رقابتهای انتخاباتی شرکت کرده و رای آورده اند هست ، یعنی آگاه باشید که دوره قبل کم کاری شده و اکنون وظیفه شماست که به سازندگی شهر من توجه کنی.

اکنون روی سخن با نامزدهای شورای شهر مراغه هست ، که توجه کنید اگر نمی توانید مدیریت صحیحی داشته باشید میدان را به سایرین بدهید.

در این میان شاید سوال باشد که آیا با وجود چنین شرایطی حقیر در رقابتهای انتخاباتی شورای شهر شرکت خواهم کرد یا خیر ؟

دوستانی که به این جانب لطف داشته اند با تماسهای تلفنی و یا حضوری سوالاتی را مطرح کردند و با پاسخ های متضادی روبرو شدند ، اما امروز که خوب می اندیشم پاسخ متضادی برای گفتن ندارم.

پاسخ حقیر این است که هنوز به نتیجه قطعی برای حضور در رقابتهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر نرسیده ام ، اما کارگروهی متشکل از نیروهای کار آمد و زبده در تبریز تشکیل دادیم و در حال جمع بندی هستیم که امیدواریم در هفته پایانی فروردین ماه به نتایج مطلوبی برسیم و حتما به دوستان اعلام کرده و در جهت ثبت نام اقدام می کنیم.

امیدواریم با ورودمان به عرصه رقابتهای انتخاباتی بتوانیم آنچه که مردم از ما درخواست می کنند را محقق سازیم.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *