نیرو های انتظامی با قرار دادن موازین اسلامی در سر لوحه کار خود بی شک کشوری عاری از هرگونه بی بند و باری خواهیم داشت

امنیت نعمت بزرگی الهی است و تا زمانیکه این نعمت بزرگ در دست انسان هست قدر آن را نمی داند و بعد از دست دادن صد افسوس می خورد که ای کاش قدرشناس بودم قبل از آنکه از دستش می دادم لذا از نبی مکرم اسلام (ص) روایت وجود دارد که فرموده اند : در نعمتهای خدا بیندیشید.
امروز به حول و قوه الهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسبانی از امنیت اجتماعی شهری بر عهده طلایه داران نیروی انتظامی است ، اکنون که در هفته پاسداشت از مقام و منزلت نیروهای صبور و پرتلاش نیروی انتظامی قرار گرفته ایم باید نکته ای مهم را یادآور شد و آن امنیت بی چون و چرا است ، امنیتی که ماحصل تلاش های شبانه روزی نیروهای صدیق انتظامی نظام مقدس ایران اسلامی است.
در طول تاریخ افرادی طمع در مال و جان مردم داشته اند ، نیروهایی نیز نگاهبان امنیتی برای مردم بودند ، امروز که این وظیفه بر عهده این نیروها می باشد ، لذا باید نیرویی که خود را حافظ جان و مال وناموس مردم می داند دارای ویژگی های خاص و موثری باشد.
۱- نیاز برقراری امنیت پاکدستی است ، این پاکدستی به غیر از تقوا پیشه کردن به دست نمی آید ، پس نیاز امروز نظام ایران اسلامی نیرویی پاکدست و متقی است.
۲- کوتاه نیامدن از ذره ای حقوق ملت ، نیز جزء اموری است که باید تلاش شود پس اشخاصی که در تفکر پارتی بازی و … هستند نیرویهای صدیق نیستند و موجب بی آبرویی سایر نیروها و فراهم سازان بی امنیتی و نقض امور هستند.
۳- برقراری امنیت در همه حال باید وجود داشته باشد به گونه ای که اجتماع عاری از هرگونه بی امنیتی چه در فضای جامعه و چه در فضای مجازی باشد.
۴- پشتکار و امیدواری نوید بخش نیروی های انتظامی است ، یعنی برای امنیت ذره ای هراس در دل نداشته باشند و هر لحظه تلاش کنند.
در پایان دضمن تبریک صمیمانه مجدد هفته نیروی انتظامی ،امیدوارم که نیرو های انتظامی با قرار دادن موازین اسلامی در سر لوحه کار خود کشوری عاری از هرگونه بی بند و باری داشته باشیم.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *