ولائیون به سرپرستی مظلومی مراغه ای منتشر شد

به مناسبت فرا رسیدن ایام عید نوروز و آغاز سفرهای مردمی به سرزمین های نور ایران اسلامی ویژه نامه ولائیون کاری از پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه سفیران هدایت تبیر منتشر شد.

نشریه ولائیون به سرپرستی مجتبی مظلومی مراغه ای به چاپ رسید و از  روز پنج شنبه مورخه ۲۷ اسفند سال ۱۳۸۸ لغایت  پنج شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۹ در بین کاروانهای راهیان نور (کربلای ایران) توزیع خواهد شد.
لذا عموم برادران و خواهران  علاقه مند می توانند این نشریه را از کاروان راهیان نور بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه سفیران هدایت تبریز درخواست نمایند. لازم به ذکر است که برادران و خواهرانی که نتوانستند دسترسی به نشریه داشته باشند مطالب این نشریه از روز شنبه  ۱۴ فروردین ۱۳۸۹ بر روی همین وبلاگ برای مشاهده سایر عزیزان علاقه مند ارائه خواهد شد.
مطالب نشریه شامل:
۱. خواص در حوادث و رخدادها به قلم حجت الاسلام والمسلمین دکتر میکائیل صفایی ( مدیریت حوزه علمیه سفیران هدایت تبریز ـ استاد حوزه و دانشگاه).
۲. ولایت فقیه اساس حکومت اسلامی به قلم حجت الاسلام و المسلمین سید فاضل چاوشی (معاون فرهنگی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد تبریز ـ استاد حوزه و دانشگاه).
۳. دشمنی با اصل ولایت فقیه ؟چرا؟ به قلم حجت الاسلام و المسلمین سید فاضل چاوشی (معاون فرهنگی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد تبریز ـ استاد حوزه و دانشگاه).
۴. هواهای نفسانی و عرفانهای کاذب به نقل از فصلنامه نور اندیشه
۵. نمودار درختی توطئه های دشمن از دیدگاه مقام معظم رهبری
۶. آشنایی با حوزه های علمیه سفیران هدایت
۷. آشنایی با حوزه های علمیه سفیران هدایت تبریز
۸. آشنایی با  پایگاه بسیج طلاب و روحانیون سفیران هدایت تبریز
۹. مسابقه خاکیان و افلاکیان برخی از مطالبی که در این نشریه انتشار یافته  بدین قرار بوده است.
لازم به ذکر است مسابقه ای با نام خاکیان و افلاکیان در صفحات پایانی ای نشریه به چاپ رسیده که  نامه ای را به یکی از شهداء گرانقدر دفاع مقدس و ترجیحاً شهید خاصی که مورد  علاقه وافر شماست نوشته و برای ما ارسال فرمائید که به تعدادی از برادران و خواهرانی که زیباترین نامه ها را نوشته باشند هدایایی به رسم یادبود اهداء خواهد شد.
شما علاقه مندان نیز می توانید در این مسایقه شرکت نمایید که شرایط آن به قرار زیر است. نوشتن مشخصات دقیق در بالای برگه نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، جنسیت، محل تولد، محل سکونت، آدرس دقیق محل سکونت، کد پستی و  تلفن تماس ضروری الزامی است.
برگه را حداکثر تا تاریخ ۱۳۸۹/۲/۳۱ به آدرس مندرج در زیر ارسال فرمائید.
نوشته ها در دو صفحه A4 تنظیم گردد.
علاقه مندان می توانند برگه نامه برای شهید خود را به آدرس نشریه به نشانی :
استان آذربایجان  شرقی ـ شهرستان تبریز ـ پل قاری ـ انتهای کوچه حرم خانه ـ حوزه علمیه سفیران هدایت تبریز پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون ـ  واحد فرهنگی  اجتماعی

[box type=”note” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″]

جهت دریافت نسخه الکترونیکی اینجا را کلیک کنید.

[/box]

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *