مهمترین عامل کاهش صله رحم تجمل گرایی هست

نشست روشنگری با موضوع آسیب های جنگ نرم بر آداب معاشرت  برای مادران، در پایگاه خواهران ام السلمه (س) ، مسجد فتحعلی خان شهرستان مراغه برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران ام السلمه (س) مراغه؛ درباره آسیب های جنگ نرم روشنگری کرد.

حجت الاسلام مظلومی در ابتدا با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و هفته بسیج خاطر نشان کرد: تبریک عرض می کنم حلئل ماه پر فیض و برکت ربیع الاول که در آن آغاز امامت بقیه االله الاعظم ارواحنا له لفدا، ولادت باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و ولادت با سعادت حضرت صادق (علیه السلام) وجد دارد که به بهار شادی اهل بیت علیهما السلام معروف شده است، همچنین فرا رسیدن هفته بسیج را خدمت همه بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می کنم.

ایشان گفتند: فضای سایبری یا فضای مجازی فضایی هست که امروزه با اینکه از عمر آن مدت کمی گذشته است ولی به خوبی در زندگی اجتماعی ملت ما جا باز کرده است، این فضا تازه متحول شده هم پیامدهای منفی دارد و هم پیامدهای مثبت که باید پیامدهای مثبت آن را تقویت و از پیامدهای منفی دور و درصددد اصلاح آن بر آمد.

وی ادامه داد: تسهیل در ارتباطات و فناوری های بوجود آمده اطلاعاتی از پیامدهای مثبت فضای سایبری می باشد ولی پیامدهای منفی آن چندین برابر این موضوع می باشد که نمونه های عینی آن در درون خانواده های ما دیده می شود که مهمترین آنها عبارتند از تعارض ارزش ها، بازداری زدایی که دیگر متاسفانه امروز  خانواده ها این قدرت بازدارتدگی را از دست داده اند،

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *