طرفداران بی نظمی!!

۹ مرداد ماه سال ۱۳۹۰ بود که خانمی به نام آمنه بهرامی قربانی اسیدپاشی شد و جمعی از فعالین به اصطلاح حقوق بشر و ضد انقلاب و جمعی از فعالین داخلی آنها، با هجمه های سنگین به حکم قصاص و دلسوزی برای مجرم، قربانی را مجبور به گذشت نمودند.

چند سال بعد که اسیدپاشی های زنجیره ای در اصفهان اتفاق افتاد، همانه ایی که پیشتر به حکم قصاص در اسلامی معترض بودند و با هجمه های ناجوانمردانه خود این حکم را نقض کرده بودند چرخش نموده و درخواست خویش را مبنی بر برخورد سریع با مجرمان چنین قضایایی اعلام نمودند، پنجم آبان ۱۳۹۳ آمنه بهرامی قربانی نخست اسید پاشی در مصاحبه با خبرگزاری فارس از گذشت خود اعلام پشیمانی نمود.

در رخدادهای دیگر مانند کودک آزاری و قتل یک نوزاد، افکار عمومی به شدت با برخورد سریع و بدون وقفه با مجرمین موافق شد و حتی هنگام اجرای حکم آنان شادی و شعف ویژه ای به جامعه تزریق شد.

در این سالها عده ای به شدت فرامین دین مبین اسلام را دستاویز قرار داده و به احکام دین مبین اسلام حمله ور می شوند، غافل از اینکه اگر احکام قصاص، حدود و تعزیرات به درستی در جامعه اجرا شود، از حوادث و رخدادهای آینده جلوگیری به عمل خواهد آمد، اگر این احکام را کنار هم قرار بدهیم پازل عدالت در جامعه تکمیل می شود، باید دانست که در اجرای این احکام مصلحت هایی نهفته هست که ما انسانها از آن غافل هستیم و نمی دانیم.

چند روز پیش خبر تکان دهنده در خروجی سایتهای خبری قرار گرفت که متأسفانه راننده مست با زیر گرفتن ۶ نفر در تهران، چند خانواده را عزادار کرده و جامعه را در اندوهی شدید فرو برد، باید بدانیم اگر قوانین اسلامی صحیح و کارشناسی شده اجرا می شد شاهد چنین حوادث غم انگیز نمی بودیم.

ضد انقلاب و منافین همیشه درصدد ضربه زدن به اسلام و ایران هستند، چرا ما دقت نمی کنیم که اینها همیشه پشتیبان مجرمین، متهمین، افراد مست و قداره دارها هستند و برای چنین افرادی دلسوزی می نمایند و با دلسوزی بی جا سعی دارند تا افکار جامعه را برای گذشت از جرم اینها متقاعد نمایند.

مگر حقوق شهروندی و حقوق بشر غیر از این است که باید جوامع سالم باشند و مردم در امنیت و آسایش زندگی نمایند، این موارد را مردم باید مطالبه کنند و اجازه ندهند که ضد انقلاب، معاندین و منافقین با دستاویز قرار دادن برخی از احکام نورانی اسلام، متهمین و مجرمین در آسایش باشند و مردم همیشه در ترس و اضطراب فراوان به زندگی خویش ادامه دهند.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *