حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰ 3 رمضان 1442 Wednesday, 14 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3799 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 99×
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۴
شناسه : 217
بازدید 390
0

اولین مناظره انتخاباتی با حضور خوب و منسجم کاندیداهای محترم ریاست جمهوری از سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ابتدا از مجموعه عزیزانی که نهایت زحمات را متحمل شده بودند تا این برنامه به روی آنتن برود و موجبات آشنایی مردم ولایت مدار و فهیم ایران اسلامی را با ٨ کاندیدای ریاست جمهوری فراهم آورد […]

پ
پ

اولین مناظره انتخاباتی با حضور خوب و منسجم کاندیداهای محترم ریاست جمهوری از سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

ابتدا از مجموعه عزیزانی که نهایت زحمات را متحمل شده بودند تا این برنامه به روی آنتن برود و موجبات آشنایی مردم ولایت مدار و فهیم ایران اسلامی را با ٨ کاندیدای ریاست جمهوری فراهم آورد نهایت سپاسگذاری را دارم.

در اولین برنامه مناظره که با حضور همه کاندیداهای محترم ریاست جمهوری برگزار شد ، شیوه جدیدى در مناظره جمعی بود.

اما به این شیوه انتقاداتی وارد است ، این حقیر با تمام احترامی که به کارشناسان بزرگوار که این شیوه را بررسی کرده اند ، دارم ، به این مدل و شیوه نمی توان نام ” مناظره ” نهاد ، مناظره یعنی به چالش کشیدن کاندیدا به گونه ای همه مردم به طور کامل با برنامه ها و تفکرات و اعتقادات فرد مورد نظر آشنا شوند.

ما در این برنامه شاهد سوالاتی بودیم که هیچ دردی را از مردم دوا نخواهد کرد ، تعدادی تصویر و سوال پرسیده شد که کاندیداها به تعریف آنها پرداختند و برنامه های خود را به وضوح برای مردم مطرح نکردند.

امیدواریم که در دو برنامه بعدی با دیدگاههای کاندیداهای محترم در رابطه با مهمترین مسائل مبتلی به در جامعه آشنا شویم.

نمایندگان کاندیداها باید در برنامه ریزی برنامه ها حضور داشتند و در چگونگی برگزاری مناظره ها مشارکت داشتند.

برنامه مناظره به گونه ای برگزار شد ، که به نظرم این نوعی توهین به وقت و زمان مردم و کاندیداهای ریاست جمهوری بود ، آشنایی با برنامه های کاندیداها باید نکته مورد نظر مجریان برنامه های مناظره باشند.

رئیس محترم صدا و سیما در گفتگوهای خود مطرح کرده بودند که کاندیداها آماده به میدان مناظره بیایند ، اما مناظره به گونه ای بود که نیازی به آمادگی برای گفتگو نداشت ، شیوه مناظرات سال ٨٨ بهتر از مناظره امروز بود.

رسانه ملی باید برای مناظرات بعدی شیوه ای بهتر را برانگیزد تا درک و فهم مطالب کاندیداها برای مردم خوب باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.