شیوه ای مدرن در سیمای کشورمان

در سال جاری شاهد گسترش برنامه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هستیم که این خود برای پیشرفت و گسترش کشور برای دوری گرفتن مردم از شبکه های ماهواره ای می باشد.
اما در رابطه با گسترش هر چه بیشتر هنوز باید راهی بسیار پیمود تا به آن نقطه مورد نظر رسید اسلامی سازی هنرمندان در این رابطه خالی از لطف نیست چرا که گسترش حجاب و عفاف در جامعه بیشتر از هنرمندان نشات می گیرد که در سیمای کشور خوشبختانه این امر در بیشتر سریال ها رعایت می شود اما هنوز نقطه عطفی در کارنامه کاری سینمای کشور به وقوع نپیوسته است که در این رابطه باید توجه کرد که هنرمندان سینما نقش بسیاری را در جهت گسترش و عمق بخشیدن به فرهنگ یک کشور دارد.
آنچه که مردم از سینما انتظار داشته اند در سال ۹۰ محقق شد و سینما با وارد کردن سیاسی ترین تاریخ سینمای ایران با نام قلاده های طلا وارد عرصه جدیدی شد و راهگشای سایر تهیه کنندگان و کارگردانان جهت وارد شدن به این عرصه شد.
اما سیمای کشورمان با پخش سریالی در نوروز ۱۳۹۱ از شبکه یک سیما با نام چک برگشتی عرصه را برای ورود همه مردم به سیاست کشور و بیشتر کردن انتظارات مردم و مسئولین و انتظارات بجا و یا بی جا را محقق کرد و بسیاری از مردم فهمیدند که از یک نماینده باید چه انتظاراتی را داشت.
اخیراً نیز شبکه سه سیما در حال پخش سریالی دیگر با نام مسیر انحرافی است که گوشه ای از جدیدترین های نوع طنز را در کشور در حال اجرا است.
گوشه ای دیگر از شیوه جدید تصویر برداری را می توان در سریالی که در سال جاری از سوی شبکه یک سیما در حال پخش است را می توان مشاهده کرد که متاسفانه انسان را سر درگم می کند.
با این اوصاف می توان گفت در حال حاضر شیوه ای مدرن در سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پدیدار شدن است.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *