سبک زندگی ایرانی-اسلامی را صادر کنیم

به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران رقیه (س) روستای شلیلوند مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، در پنجمین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران حضرت رقیه (س) روستای شلیلوند شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد.

حجت الاسلام مظلومی با تبریک هفته بسیج گفت: جنگ نرم سخت ترین، پیچیده ترین و در عین حال خطرناک ترین جنگ علیه امنیت ملی کشورمان هست و زنان و مادران ما می توانند نقش بسزایی در مقابله با آن داشته باشند که نباید از آن غافل شویم.

ایشان افزودند : هر خانواده ایرانی باید سبک زندگی ایرانی-اسلامی را به تمام کشورهای دنیا صادر کند، و این مهم صورت نخواهد پذیرفت مگر این که خودمان از این سبک استفاده کنیم، سبک زندگی اسلامی ما در درونش، عشق، علاقه، ایثار، شجاعت، محبت، عزت و شرافت دارد.

مربی صالحین گفت: در هر جنگی رمز گشایی از هدف دشمن پیروزی ۵۰% دارد و امروز ما با کمک منویات مقام معظم رهبری هدف دشمن را دانسته ایم و ۵۰% مابقی استراتژی مقابله ما هست، که انشالله با مدد و کمک شما مادران دلسوز ایران اسلامی این مهم را تحقق خواهیم بخشید.

مظلومی ادامه داد: امروز مدافعان حریم اهل بیت (ع) امنیت کشور را رقم زده اند، ما نیز وظیفه داریم تا دست چپاول گران را با مقابله در عرصه جنگ نرم از کشور کوتاه کنیم.

ایشان با اشاره به آسیب های جنگ نرم گفت: در جنگ نرم که دشمن براندازی نظام را در اهداف خود دارد، می خواهد با کمرنگ شدن تشکیل خانوداه و استحاله کارکرد خانواده آسیب های جدیدی را به کشور وارد نماید که باید در مقابل آن ایستاد.

در پایان این نشست به برخی سوالات پاسخ داده شد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *