زمان را برای حضور در رقابتهای شورای شهر مناسب ندیدم

مجتبی مظلومی مراغه ای در یادداشتی به مردم شهید پرور شهرستان مراغه، از نیامدنش به عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر مراغه می نویسد.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَمْرُ‌هُمْ شُورَ‌ىٰ بَیْنَهُمْ (شوری /۳۸)

با صلوات بر خاتم پیامبران ، حضرت محمد مصطفی (ص) و خاندان پاک و مطهرش

امت شهید پرور و بزرگوار شهرستان مراغه سلام

با توجه به آیه یاد شده در بالا خداوند متعال مومنین را دعوت به مشورت در کارها نموده است ، حقیر نیز با اصرار مکرر دوستان و علاقه شخصی خود به خدمت در شهر خودم و برای مردم خودم قصد حضور در رقابتهای شورای اسلامی شهر مراغه را داشتم.

اما علی رغم علاقه ، زمان را برای حضور در رقابتها به علت تحصیل علم مناسب ندیدم و اراده پروردگار متعال نیز بر این قرار گرفت که اینجانب با توجه به مشغله کاری فراوان در دوره حاضر نتوانم به هدفم که آن خدمت به عموم مردم بزرگوار شهرم بود را به انجام رسانم ، امیدوارم که در دوره حاضر با کسب تجارب بالا در مشاغل دیگر ، در دوره بعدی شورای اسلامی شهر شرکت نموده و اگر رای اعتمادی از مردم بزرگوارم کسب نمودم در شورای شهر به خدمت خالصانه بپردازم.

ضمن تشکر از دوستان و ابراز صمیمانه ترین ارادات خود به کسانیکه در جهت تبلیغ و تشویق اینجانب در شهر مراغه را پرداخته انداعلام می دارم که حقیر به نفع هیچ یک از کاندیداهای شورای اسلامی شهر مراغه به کنار نرفته و از هیچکدام آنان اعلام حمایت نخواهم کرد.

لذا بزرگواران گرامی به کسی که صلاحیت حضور و خدمت صادقانه به شهر و هم شهریش را داراست انتخاب نمایید ، چرا که در مقابل این رای در قیامت پاسخگو خواهید بود.

توصیه ی این حقیر به منتخبان شورای اسلامی شهر مراغه این است که ، این مسئولیت را مردم به صورت امانت در اختیار شما نهاده اند و باید امانت دارخوبی برایشان باشید و خیانت در امانت نکنید که این کار ناجوانمردانه ای است و منافاتی با توصیه های اکید دین مبین اسلام دارد.

امیدوارم کسانی که به عنوان منتخبین مردم مراغه به شورای اسلامی شهر راه می یابند ، افردی صالح ، امین ، لایق ، حلال مشکل مردم و امانت دار خوب برای این رسالت باشند.

در پایان ضمن پوزش از کسانی که در چند مدت گذشته نسبت به حقیر لطف نموده اند از خداوند متعال برایشان عمر باعزت مسئلت می دارم.

مجتبی مظلومی مراغه ای

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *