روند فعلی دولت و مجلس مصداق بارز ظلم به مردم هست

یادداشت انتقادی حجت الاسلام والمسلمین مجتبی مظلومی مراغه ای، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری صافی به شرایط بد اقتصادی کشور:

 

بسمه تعالی

وضعیت نابسامان اقتصادی و رفاهی مردم که هر روز به وضعیت بدتری مبدل می شود مردم عزیز و صبور ایران اسلامی به خصوص طبقات ضعیف و متوسط جامعه را تحت فشار شدید قرار داده است.

در سال گذشته در مورد وضعیت اسف بار فعلی پیش بینی و روشنگری هایی شد، اما مردم با نشان دادن چراغ سبز به دولتی که سابقه تخریب اقتصادی آن چهار سال تجربه شده بود مجدد به همان وضعیت تاسف بار ادامه دادند.

اکنون که دلار به مرز ۱۰ هزار تومان نزدیک شده و قیمت سکه طلا هم به مرز ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نزدیک است، مردم جنوب کشور در بحران آب قرار گرفته اند، چشم امید مردم به منتخبان خویش هست که به دور از هر گونه سیاه بازی و جناح بازی برای رفع مشکلات مردم قدم بردارند.

مردمی که شما را در مسند خلافت قرار داده اند انتظار دارند تا قدمی محکم برای کاهش مشکلات اقتصادی بردارید که متأسفانه کاملاً برعکس آن عمل می کنید، یا راه کشور داری را نمی دانید یا این وضعیت بحرانی سودی برایتان حاصل می شود که آماده رفع آن نیستید.

در این روزها که گرانی ها کمر قشر ضعیف و متوسط جامعه را شکسته بجای رسیدگی و رفع این بحران دولتمردان مشغول تفریح با لباسهای مارک دار خارجی در توچال هستند، مجلس سرگرم رفتن به تعطیلات دو هفته ای هست، این مسیری  که دولت در پیش گرفته نه چرخ اقتصادی مملکت خواهد چرخید و نه مشکلات مردم رفع خواهد شد.

روند فعلی دولت و مجلس مصداق بارز ظلم به مردم مظلوم و مستضعف ایران اسلامی هست و این ظلم بخشودنی نیست و خدا وعده عذاب دردناک به آن داده است.

 

والعاقبه للمتقین

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *