دیدار مدیر مسئول کانون فرهنگی امام زمان (عج) به همراه رئیس بنیاد شهید با خانواده شهدا و ایثارگران

به گزارش MARAGHEHEI.IR، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان مراغه به همراه سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مراغه و نماینده بخشداری مرکزی مراغه با خانواده ۲ شهید و ۴ ایثارگر و جانباز دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام مظلومی مدیر مسئول کانون فرهنگی امام زمان (عج) گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران به صورت چهره به چهره بسیار موثر و با برکت است.

وی افزود: این دیدارها می تواند برخی مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران عزیز را رفع نماید و برای مسئولین امر نیز یادآور است که در این مقام و منصب به برکت خون شهدا توانسته اند تکیه بزنند و توجه به این قشر را در دستور کار خود قرار دهند.

اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد شهدا و ایثارگرن گفت: ایثار و شهادت در راه عقاید و دفاع از میهن اسلامی یک افتخار بزرگ است و فرهنگ دیدار با خانواده آن عزیزان باید در جامعه ترویج داده شود.

یادآوری می‌شود، در این دیدارها که به همت کانون فرهنگی، هنری امام زمان (عج) روستای آهق شهرستان مراغه برگزار شد از خانواده شهید «نادر حسن‌زاده» و «اروجعلی ابراهیمیان» و جانبازان دفاع مقدس «اروجعلی سمعی» و «حافضعلی خان بابایی» و «شمس علی شیرقوی» و «قوچعلی فرابی» دیدار و از زحمات آنان قدردانی شد.

انتهای مطلب/

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *