دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با روحانی مستقر روستای آهق

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراغه با روحانی مستقر در روستای آهق این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام علی امیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراغه از دیدار با روحانی مستقر در روستای آهق این شهرستان خبر دادوگفت:روحانیون مستقر در روستاها نقش بسیار مهمی در روشنگری و هدایت جامعه به سمت وسوی ارزشهای اسلامی و انقلابی دارند و باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که بسترهای لازم در خصوص گسترش و تعمیق این فعالیتها فراهم شود.

ایشان در ادامه فعالیتهای تبلیغی اجرا شده در روستای آهق را ارزیابی کرد و از روحانی مستقر این روستا بخاطر توسعه تبلیغ دینی در این روستا قدردانی کرد.

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام مجتبی مظلومی روحانی مستقر روستای آهق گزارشی از فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی انجام شده در این روستا را ارائه کرد و خواستار حمایت بیش از پیش از برنامه های فرهنگی ودینی در این روستا شد.

وی در ادامه گفت: علاوه بر فعالیتهای فرهنگی وتبلیغی، بادر یافت مجوزفعالیت از سازمان دارالقرآن استان تحت نظر اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان کلاسهای آموزش قرآن کریم که شامل روخوانی وروانخوانی،تجوید،مفاهیم و…همه روزه در ایوان مسجد دردو نوبت صبح برای بانوان ودر نوبت عصر بعد از اقامه نماز مغرب وعشا برای آقایان در این روستا برگزار می‌شود.

این دیدار روز چهارشنبه ۲۷دیماه جاری برگزار شد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *