دعوت به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی

گرامیداشت دهه مبارک فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مصداق پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهدا هست.

انقلاب اسلامی ایران، پاسخ قاطع و لبیک محکم ملت صبور و همیشه در صحنه ی ایران به دعوت امام راحل (ره) بود، برای رهایی ابدی از سلطه استعمار، ظلم و بیداد نظام های شاهنشاهی و قیام فراگیر ملت برای دستیابی به حقوقِ حقیقی، کرامت و انسانیت بود.

یوم‌الله ۲۲ بهمن، تجلی ولایت مداری، خود باوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پیروزی ملتی مسلمان و متکی به آرمان های اسلام و انقلاب است که یاد و خاطره حماسه سازان آن، هرگز از صفحات تاریخ و ذهن مردم ایران محو و زدوده نخواهد شد.

پروردگار متعال را شاکریم که نهال انقلاب، در پنجمین دهه از عمر گرانبهای خود، به درختی تنومند و پربار مبدل شده و دیگر، گزند و آفات کذایی شرق و غرب عالم تأثیری در رشد و بالندگی آن ندارد.

در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سال “رونق تولید” و در روزهایی که قلب های همه آزادی خواهان و ظلم ستیزن جهان، نسبت به ترور ناجوانمردانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش همچنان مالامال از بغض و نفرت است، از آحاد ملت شریف ایران دعوت می‌ نمایم تا با گام های محکم و عزمی پولادین و اراده ای استوار با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، علیه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب همچون گذشته به پا خیزند و به دنیا ثابت کنند، پاسدار آرمان های امام راحل (ره) و مرزبان حریم اسلام و انقلاب هستند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال همچون گذشته، نمایش اقتدار و اراده ملت ایران هست، همچنین حضور در راهپیمایی نشان از آمادگی همگانی برای شرکت پرشور در انتخابات پیش رو می باشد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *