خطر جنگ نرم را در خانواده هایمان حس و با آن مقابله کنیم

به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران کوثر روستای قره طاول مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، در پنجمین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران کوثر روستای قره طاول شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد.

حجت الاسلام مظلومی مراغه ای ضمن تبریک هفته بسیج و تسلیت رحلت علم جلیل القدر آیت الله موسوی اردبیلی، جنگ نرم را خطری جدید توصیف کرده و گفت: امروز همه مردم تصور می کنند که مقابله با جنگ نرم بسیار آسان هست و شبکه های اجتماعی مخرب و شبکه های ماهواره ای هیچ خطری را بدنبال ندارد.

ایشان افزودند: جنگ نرم با هدف تغییر سبک زندگی از اهداف بلند دشمنان این مرز و بوم است، اگر دشمن بتواند تغییری در سبک زندگی و حتی تفکر جوانان ما به وجود آورد بی شک به آسانی توانسته خطرات جدی را به کشور وارد کند امروز باید از منویات مقام معظم رهبری پند گرفته و به دغدغه های فرهنگی و اقتصادی رهبر لبیک بگوییم.

مظلومی گفت : دوری از تجملات، استفاده از کالای ایرانی و بهینه مصرف کردن انرژی در خانواده ها می توان نقش مهمی را در جهت اعتلای اقتصاد مقاومتی برداشت، کمک به جبهه های مقاومت و دوری از ایجاد شبهه درباره مدافعان و رزمندگان حرم اهل بیت (ع) نیز پاسخ کوبنده به طرح شبهه دشمنان در درون کشور خواهد شد.

مظلومی مراغه ای با اشاره به نقش زنان در مقابله با جنگ نرم گفت: مادران ما نقش کلیدی در مقابله با جنگ نرم دارند، باید خطر جنگ نرم را در خانواده هایمان حس و با آن مقابله کنیم.

در ادامه این نشست راهکارهایی در مقابله با جنگ نرم مطرح و به برخی از سوالات پاسخ داده شد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *