تنگه واحد جنگ نرم متزلزل کردن بنیان خانواده هست

به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران حضرت سکینه (س) علی آباد مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، در پنجمین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران حضرت سکینه (س) روستای علی آباد شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد.

در این نشست حجت الاسلام مظلومی مراغه ای ضمن تبریک هفته بسیج گفت: ۵ آذر یادآور فرمان تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام روح الله (رحمه الله تعالی علیه) است.

مربی صالحین ضمن تسلیت ارتحال مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: حوزه های علمیه کشور یکی از وزنه های علمی خود را دیروز از دست داد و جامعه علمیه کشور را در بهت و حیرت جانفزایی قرار داد، حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی یکی از بزرگ مردان فقه بود که خدمات ارزنده ای را برای انقلاب اسلامی انجام داد که ارتحال این مرجع را خدمت جامعه علمی کشور و شما خواهران بسیجی عزیز تسلیت عرض می کنم.

مظلومی مراغه ای با اشاره به تحمیل ۸ سال جنگ ناجوانمردانه گفت: در ابتدای تشکیل بسیج رژیم منحور بعثی ۸ سال جنگ را به کشور تحمیل کرد که پاک ترین جوانان و فرزندان این مرز و بوم در این اتفاق به درجه اعلای شهادت نائل شدند، امروز دشمن از این اتفاق و اتحاد ترس و واهمه دارد، لذا در صدد است با گرفتن عفت از بانوان و غیرت از مردان نقشه های شوم خود را عملی کند.

مظلومی ادامه داد: نقش زنان چه در قبل، حین و بعد از انقلاب اسلامی بی بدیل است، زمانی که رضا شاه با گلدری می خواست حجاب را از سر زنان برداد مقاومت زنان این مسئله را به زوال مبدل کرد، در ابتدای انقلاب اسلامی نیز زنان نقش خود را به خوبی ایفا کردند همچنین در دوران دفاع ۸ ساله در برهه ای از زمان زنان با به دست گرفتن سلاح از مرز و بوم این کشور دفاع کردند و در برهه ای دیگر از جنگ به مداوا و پرستاری از رزمندگان اسلام پرداختند، امروز هم دشمن در صدد ایجاد جنگ نرم در کشور هست که نباید از نقش زنان و مادرانی همانند شما غافل شد.

 ایشان در ادامه افزودند: دشمن می خواهد در جنگ نرم خانواده های را استحاله کند یعنی می خواهد خانواده ایرانی را از سبک زندگی اسلامی به سبک زندگی غربی که در آن هیچ استمرار و استکمالی وجود ندارد تغییر دهد، این ایجاد تغییر با هدف جلوگیری از پیشروی اسلام در سطح دنیا صورت می پذیرد.

مظلومی گفت: تنگه واحد جنگ نرم متزلزل کردن بنیان خانواده هست، و باید خانواده ها در این امر دقت لازم را داشته باشند، دشمن امروز با ماهواره توانسته تمام پشت بام خانه های ما را قبضه کند و با ترفندهای مختلفی علاقه، عشق، ایثار و شهادت را از بین ببرد.

در پایان این نشست به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *