حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
شناسه : 30588
بازدید 17
0

اگر کسی در خواب گیاه شاداب و تازه ای را دید، تعبیرش کسب روزی فراوان و دینداری بیننده خواب است. سکونت وی در مکان سبز و خرم نیز اشتغال به کاری سود آور است. اگر گیاهانی را از صحرا به خانه آورد، سفری خواهد کرد که نفع زیادی از آن سفر خواهد آورد. اگر گیاه […]

پ
پ

اگر کسی در خواب گیاه شاداب و تازه ای را دید، تعبیرش کسب روزی فراوان و دینداری بیننده خواب است. سکونت وی در مکان سبز و خرم نیز اشتغال به کاری سود آور است. اگر گیاهانی را از صحرا به خانه آورد، سفری خواهد کرد که نفع زیادی از آن سفر خواهد آورد.

اگر گیاه شادابی را از خانه اش کند و به دور انداخت، خیر و برکت را از خود دور می کند و به حسرت می نشیند. خوردن گیاه، ابتلا به غم است.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن گیاه در خواب، بر پنج وجه است:
۱٫ دین،
۲٫ مال،
۳٫ فرزند،
۴٫ ولایت،
۵٫ نیکویی حال.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن گیاه تازه به خواب ، دلیل بر دین است و روزی فراخ. اگر ببیند در میان گیاه زار مقیم شد، دلیل است در راه دین ثابت است. اگر ببیند بر تن او گیاه رسته بود، دلیل که نعمت بر وی زیاده شود.

اگر ببیند گیاه از صحرا به خانه برد، دلیل که از سفر مال حاصل نماید. اگر ببیند گیاه از خانه بیرون ریخت، دلیل است مال خود به کار خیر صرف نماید. اگر ببیند گیاه می خورد، دلیل که بیمار شود.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.