حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
شناسه : 30591
بازدید 11
0

دیدن گونی در خواب بصورت کلی به این معنی است که شما مالی را از دست خواهید داد.   تعبیر خواب بافتن گونی اگر در خواب دید که گونی می بافد کاری در جهت حفظ آبروی خویش انجام می دهد. تعبیر خواب فرشی از گونی اگر کسی در خواب دید که بر فرشی از گونی […]

پ
پ

دیدن گونی در خواب بصورت کلی به این معنی است که شما مالی را از دست خواهید داد.

 

تعبیر خواب بافتن گونی

اگر در خواب دید که گونی می بافد کاری در جهت حفظ آبروی خویش انجام می دهد.

تعبیر خواب فرشی از گونی

اگر کسی در خواب دید که بر فرشی از گونی نشسته و آنجا خانه و اتاقش می باشد و با خانواده خویش روابط صمیمانه و محکمی ندارد یا این رابطه سست و کم دوام می شود. این در صورتی است که گونی را بر خاک افکنده باشد چه اگر گونی را روی قالی گسترده باشد این تعبیر درست نیست.

تعبیر خواب بستری از گونی

اگر در خواب دید در بستری از گونی هست با زنی سهل انگار و شلخته ازدواج می کند یا اگر زن دارد از همسر خویش اهمال و سهل انگاری می بیند.

تعبیر خواب کیسه ای از گونی

اگر در خواب دید کیسه ای از گونی دارد چه پر باشد و چه خالی آن کیسه دریده است راز شما فاش می شود و چیزی یا موضوعی را که می کوشد از دیگران پنهان نگه دارد آشکار می شود.

اگر در خواب دید کیسه ای از گونی دارد که خالی است به چیزی چشم می دوزد و طمع می بندد که شایستگی آن را ندارید.

در خانه به دنبال کیسه گونی گشتن نیز همین تعبیر را دارد و می گوید چیزی را می خواهد که احتمال تحصیل آن اندک است.

اگردر خواب ببینید کیسه ای از گونی دارید که پر و سنگین است مالی به دست می آورید که نمی توانید آن را برای مدت زمان طولانی نگه دارید. این در صورتی است که آن را زمین بگذاریدو مجددا بردارید و این کار را تکرار کنید. خواب شما می گوید این مال را هزینه می کنید یا زیان می بینید. اگر این کیسه گونی سوخته و سوراخ باشد زیان خواهد کرد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.