حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
شناسه : 30612
بازدید 10
0

اگر کسی در خواب گلیمی نو داشت، با زنی ثروتمند ازدواج می کند. اگر زیراندازش گلیم بود، پارسا و پرهیزکار است. اگر گلیم مستعمل و کهنه داشت، تمایل به مال دنیا ندارد. اگر گلیمش را فروخت، از همسرش جدا می شود. اگر کسی گلیمی به او داد و نو و قابل استفاده بود، از آن […]

پ
پ

اگر کسی در خواب گلیمی نو داشت، با زنی ثروتمند ازدواج می کند. اگر زیراندازش گلیم بود، پارسا و پرهیزکار است. اگر گلیم مستعمل و کهنه داشت، تمایل به مال دنیا ندارد. اگر گلیمش را فروخت، از همسرش جدا می شود. اگر کسی گلیمی به او داد و نو و قابل استفاده بود، از آن شخص سود خواهد برد.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن گلیم در خواب بر پنج وجه است:
۱٫ رئیس،
۲٫ مهتری،
۳٫ زنی توانگر،
۴٫ کنیزک،
۵٫ منفعت.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن گلیم در خواب، دلیل بر مردی دیندار و بزرگ است. ابراهیم کرمانی می گوید: اگر در خواب ببیند که گلیم می بافت، دلیل است زنی توانگر بخواهد. اگر این خواب را زنی ببیند، شوهر کند.

جابر مغربی می گوید: اگر در خواب گلیمی سبز ببیند، دلیل است بر زنی مستوره، اگر گلیمی سرخ ببیند، دلیل که آن زن معاشر است. اگر گلیم زرد ببیند، دلیل است آن زن بیمارگونه باشد. اگر سیاه ببیند، دلیل که آن زن عالمه است. اگر گلیم ضایع ببیند، دلیل است از زن جدا شود.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.