حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
شناسه : 30613
بازدید 13
0

اگر کسی در خواب گلوی خود را سالم دید، حلال خور است و اگر گلوی خود را متورم دید، حرام خوار است و اگر گلوی خود را فراخ و باز دید، روزیش زیاد می شود. تنگی گلو دلیل به خصلت خست و تنگ نظری دارد. به تعبیری دیگر، گلو معرف صداقت یا عدم صداقت شماست […]

پ
پ

اگر کسی در خواب گلوی خود را سالم دید، حلال خور است و اگر گلوی خود را متورم دید، حرام خوار است و اگر گلوی خود را فراخ و باز دید، روزیش زیاد می شود. تنگی گلو دلیل به خصلت خست و تنگ نظری دارد. به تعبیری دیگر، گلو معرف صداقت یا عدم صداقت شماست در مقابل دیگران و کسانی که با آن ها معاشرت یا معامله دارید. اگر خواب ببینید گلویتان درد می کند، دروغ می گویید یا مجبور به دروغ گویی می شوید.

 

اگر در خواب ببینید که گلوی شما متورم شده، رازی دارید و نمی توانید راز نهفته خویش را با دیگران در میان بنهید یا عقده و کینه ای بر دل شما فشار می آورد و یا در روزهای آینده این حالت در زندگی شما پیدا می شود. اگر در خواب ببینید گلوی سالمی دارید، با مردم صدیق و راستگو هستید. اگر دیدید دیگری گلو درد دارد و نزد شما گلو درد خود را ابراز می کند، به شما دروغ خواهد گفت.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن گلو در خواب دلیل بر خرج و دخل است و هر زیادت و نقصان که درگلو ببیند، دلیل بر خرج و دخل است.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن گلو در خواب، دلیل بر امانت است و گذاردن وام. اگر ببیند که گلویش از آفت ها سالم بود، دلیل که امانت نگهدارد و وام بگذارد. اگر ببیند که رنجی در گلوی او پدید آمد، تاویلش به خلاف این است. اگر در خواب گلوی خود را فراخ ببیند، دلیل که روزی بر وی فراخ شود. اگر تنگ ببیند، دلیل که امانت نگهدارد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.