حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
شناسه : 30650
بازدید 12
0

اگر کسی در خواب دید روی اجناس داخل منزلش را گرد و خاک پوشانده، ثروت اندکی به او می رسد. اگر هوا را گرد آلود دید، مشکلاتی بر مردم آن سامان خواهد رسید. اگر ببیند که هوا را شدیداٌ غبار گرفته و نمی توان افراد و اشیا را به خوبی دید، ناراحتی پیش می آید […]

پ
پ

اگر کسی در خواب دید روی اجناس داخل منزلش را گرد و خاک پوشانده، ثروت اندکی به او می رسد. اگر هوا را گرد آلود دید، مشکلاتی بر مردم آن سامان خواهد رسید. اگر ببیند که هوا را شدیداٌ غبار گرفته و نمی توان افراد و اشیا را به خوبی دید، ناراحتی پیش می آید که کسالت آور ولی زود گذر است و هر چه بیشتر گرد و خاک در چشم و دهانتان برود، تاثیر آن بیشتر است.

 

اگر کسی دید که گرد و غبار از حرکت اتومبیلی که از او دور می شود به وجود آمد، از دوری کسی یا برای از دست دادن مالی ناراحت می شود و اگر دید با نزدیک شدن اتومبیلی گرد و خاک به وجود آمد، به او خبری که زیاد خوشحال کننده نیست، خواهد رسید. اگر ببیند که غبار بر سرش نشسته باشد، وجهه اجتماعی او در خطر است.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن گرد به خواب بر سه وجه است:
۱٫ مال،
۲٫ بلا،
۳٫ عقوبت.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر در خواب ببیند گرد یه چیزی نشسته بود که ملک او بود، دلیل که به قدر آن مال یابد. اگر دید میان آسمان و زمین گرد گرفته بود، دلیل بر کاری پوشیده است در آن موضع و مردم آنجا بدانند که چگونه از عهده کار بیرون آیند. اگر ببیند روی او پرده گرد بود، دلیل که او را عقوبتی رسد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند روی او پرغبار بود، دلیل که به وی عقوبتی رسد. اگر غبار را در زمین و ملک خود ببیند، دلیل که به قدر آن مال حاصل کند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.