حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
شناسه : 30654
بازدید 19
0

اگر کسی ببیند که صاحب گاو فربه و چاقی است، مال و نعمت به او می رسد ولی اگر گاو ضعیفی را داشت، سود اندک می برد و اگر بر گاو سوار بود، مرادش حاصل می شود. اگر گاو برای او شخم می زد، فراوانی محصول او خواهد بود (اگر کشاورز است). اگر کشاورز نیست، […]

پ
پ

اگر کسی ببیند که صاحب گاو فربه و چاقی است، مال و نعمت به او می رسد ولی اگر گاو ضعیفی را داشت، سود اندک می برد و اگر بر گاو سوار بود، مرادش حاصل می شود. اگر گاو برای او شخم می زد، فراوانی محصول او خواهد بود (اگر کشاورز است). اگر کشاورز نیست، ازخرید و فروش محصولات کشاورزی خصوصا صیفی جات، سود فراوان خواهد برد.

 

پوست گاو داشتن، میراث است. اگر شخص ضعیف و ذلیلی در خواب دید گاو فربه ای دارد، قوی و دارای حرمت می شود. اگر کسی در خواب دید گاو تنومند و شیردهی خرید، با زنی ثروتمند پیمان زناشویی می بندد. سخن گفتن با گاو درخواب به باز شدن درهای نعمت بر روی بیننده خواب تعبیر شده است. اگر کسی ببیند که گاو مفیدی را کشتند و گوشت آن را بین ثروتمندان تقسیم کردند، بزرگان قوم به ظلم و ستم می پردازند و اگر بین فقرا و مستمندان تقسیم شد، بزرگان قوم به عدل و انصاف روی خواهند آورد. نوشیدن شیر گاو، رهایی از بیماری و ضعف جسمانی است.

گاو وحشی و مهاجم که بیننده خواب از مشاهده اش دچار وحشت شود، دشمنی است که اصالت ذاتی دارد و می توانسته خوب و مهربان باشد ولی در شرایطی قرار گرفته که خطر می آفریند و زیان می رساند. اگر در خواب ببینید بر گاو نری سوار هستید و آن حیوان مطیع و فرمان بر است، در انجام کاری دشوار توفیق حاصل می کنید و تسلط می یابید.

اگر ببینید سوار گاو نر می شوید، ارتقا مقام می یابید و اگر از گاو پایین بیایید،موقعیت و نعمت را از دست می دهید بخصوص اگر ببینید گاو پس از پیاده شدن شما، به راه خویش می رود یا کسی آن را از شما می گیرد و می برد دراین صورت از کار معزول می گردید. اگر گاو را بفروشید و در عوض آن پول بگیرید، نعمت و روزی را از دست می دهید.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن ماده گاو درخواب بر شش وجه است:
۱٫ فرمانروایی،
۲٫ مال،
۳٫ بزرگی،
۴٫ ریاست،
۵٫ سال نیکو،
۶٫ منفعت بسیار.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.