حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۵
شناسه : 30658
بازدید 10
0

اگر کسی خواب ببیند که کیسه ای پر از پول پیدا کرده، گشایش روزی پیدا می کند و اگر کیسه را خالی دید، معنایش بر عکس است. اگر در خواب بینید کیسه ای پاره همراه دارید، راز شما فاش می شود. اگر ببینید کیسه ای دارید که سوراخ آن رفو شده است، آبروی خود را […]

پ
پ

اگر کسی خواب ببیند که کیسه ای پر از پول پیدا کرده، گشایش روزی پیدا می کند و اگر کیسه را خالی دید، معنایش بر عکس است. اگر در خواب بینید کیسه ای پاره همراه دارید، راز شما فاش می شود. اگر ببینید کیسه ای دارید که سوراخ آن رفو شده است، آبروی خود را به زحمت حفظ می کنید.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن کیسه تهی در خواب بر سه وجه است:
۱٫ تن مردم،
۲٫ راز پنهان،
۳  . درویشی.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر ببیند کیسه درم و دینار یافت، دلیل است به قدر آن معیشت و روزی بر وی فراخ شود. اگر کیسه را تهی ببیند، تاویل به خلاف این است.

جابر مغربی می گوید: اگر درخواب کیسه خود را دریده ببیند، دلیل است راز او آشکار شود. اگر دید کیسه دریده را دوخت، دلیل که رازش پوشیده بماند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند کیسه با درم ضایع شد، دلیل است کسی او را پند دهد و نشنود. اگر ببیند کیسه او گشوده بود و درم ها بریخت، دلیل است از خصومت برهد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.