حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
شناسه : 30686
بازدید 12
0

اگر کسی در خواب ببیند که کک او را گزید، از دشمن خود سخن ناصواب و گزنده می شنود و کشتن کک، دفع دشمن است و دیدن تعداد زیادی از آن، مردمان بدگو و غیبت کننده ای هستند که پشت سر به بدگویی وی مشغولند. اگر زنی در خواب صورت خود را در آینه پراز […]

پ
پ

اگر کسی در خواب ببیند که کک او را گزید، از دشمن خود سخن ناصواب و گزنده می شنود و کشتن کک، دفع دشمن است و دیدن تعداد زیادی از آن، مردمان بدگو و غیبت کننده ای هستند که پشت سر به بدگویی وی مشغولند. اگر زنی در خواب صورت خود را در آینه پراز کک ببیند، رقیبی در صدد به چنگ آوردن نامزد اوست.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن کک به خواب، دلیل بر دشمنی ضعیف است. اگر ببیند ککی او را بگزید، دلیل است از دشمنی سخنی سخت شنود. اگر ببیند ککی را بکشت، دلیل است بر دشمن قهر نماید. اگر ببیند ککان بسیار بر تن او جمع شدند، دلیل است بر زبان مردم عام افتد و مضرت ببیند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.