حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
شناسه : 30717
بازدید 10
0

اگر مردی در خواب ببیند کچل شده، از غم فارغ خواهد شد یا با شخص بزرگی همنشینی و دوستی خواهد داشت که باعث می شود که او از غم فارغ شود. اگر خواب ببیند که کچل بود و بعد مودار شد، به قرض مبتلا می شود. اگر زنی خواب ببیند که کچل شده، از عزت […]

پ
پ

اگر مردی در خواب ببیند کچل شده، از غم فارغ خواهد شد یا با شخص بزرگی همنشینی و دوستی خواهد داشت که باعث می شود که او از غم فارغ شود. اگر خواب ببیند که کچل بود و بعد مودار شد، به قرض مبتلا می شود. اگر زنی خواب ببیند که کچل شده، از عزت او کم می شود و تنها و بی کس خواهد ماند.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر مردی که طاس است به خواب ببیند بر سر او موی رسته بود، مالی اندک به وی خواهد رسید. اگر کسی دید که طاس شد، دلیل که از غم و اندوه رها گردد. اگر زنی ببیند طاس شده، دلیل که از عزت و زیباییش کم خواهد شد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر بازرگان خواب ببیند طاس شده، برایش سود مادی پیش خواهد آمد. اگر پیشه کار ببیند طاس شد، برایش کسب و کار خوبی ایجاد می شود و طاسی برای پادشاه، تفکر و زنان بسیار است.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.