حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸
شناسه : 30715
بازدید 5
0

اگر کسی خود را در خواب کر دید، از شنیدن سخن حق روی گردان است و اگر خود را به کری زد، از گفتن حق روی گردان است و به شخص منافق نیز تعبیر می شود. بنا به تعبیری دیگر، اگر خواب ببینید کر شده اید، از حرف های مردم آزرده می شوید یا مطلبی […]

پ
پ

اگر کسی خود را در خواب کر دید، از شنیدن سخن حق روی گردان است و اگر خود را به کری زد، از گفتن حق روی گردان است و به شخص منافق نیز تعبیر می شود. بنا به تعبیری دیگر، اگر خواب ببینید کر شده اید، از حرف های مردم آزرده می شوید یا مطلبی می شنوید که شما را ناراحت می کند. اما اگر ببینید که دیگری کر شده، نشانه عدم تفاهم با او در بیداری است و اینکه نمی خواهیم راز خود را برایش فاش کنیم.

 

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن کری به خواب، دلیل بر تباهی دین و نامرادی در دنیا است و بر دلیل بر مردی منافق است.

ابراهیم کرمانی می گوید: دیدن کری به خواب، دلیل بر بستگی کارها است. اگر کری دید که شنوا شد، دلیل که کارهای بسته بر وی گشاده شود و به مراد رسد.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن کری بر چهار وجه است:
۱٫ درویشی،
۲٫ تباهی،
۳٫ غم و اندوه،
۴٫ بستگی کارها.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.