حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
شناسه : 30724
بازدید 11
0

اگر کسی در خواب کتف خود را قوی دید، به آراستگی و قوتش افزوده می شود و اگر آن را ضعیف دید، دلیل بر آن است که حقی از مردم به گردن اوست و باید ادا کند. اگر کسی در خواب ببیند دارای کتفی قوی است، ادا کننده امانت است و نیز در کشیدن بار […]

پ
پ

اگر کسی در خواب کتف خود را قوی دید، به آراستگی و قوتش افزوده می شود و اگر آن را ضعیف دید، دلیل بر آن است که حقی از مردم به گردن اوست و باید ادا کند. اگر کسی در خواب ببیند دارای کتفی قوی است، ادا کننده امانت است و نیز در کشیدن بار سخت زندگی تواناست.

 

حضرت دانیال می گوید: دیدن کتف به خواب، دلیل آرامش مردم است و زینت و جمال. اگر دید کتف او قوی است و درست، دلیل است بر زیادتی زینت او. اگر به خلاف این ببیند، دلیل است که حق مردم در گردن او است.

بعضی معبران می گویند: اگر در خواب بر کتف خود موی ببیند، دلیل که از جایی که خبر ندارد مال یابد.

محمد ابن سیرین می گوید: دوش خواب دیدن، دلیل آرامش مرد و جمال و زینت او است. اگر دوش را ضعیف و شکسته ببیند، تاویلش به خلاف این است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی ببیند دوش او قوی و درست است، امانتی که در گردن او بود گذارده شود. اگر ببیند سست و ضعیف است، دلیل که از امانت گذاردن فرو ماند. اگر ببیند بر دوش او موی بسیار است، امانت نگاهدار است.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.