حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
شناسه : 30736
بازدید 5
0

اگر در خواب کاه ببینید به این معنی می باشد که شما زندگی بیهوده ای را گذرانده اید. کاه در اصل به معنای پوچی می باشد. دیدن کاه در خواب به معنای سردرگمی در زندگی است. اگر کسی در خواب دید که به دامهایش کاه می دهد به این معنی است که روزگاری در آن […]

پ
پ

اگر در خواب کاه ببینید به این معنی می باشد که شما زندگی بیهوده ای را گذرانده اید. کاه در اصل به معنای پوچی می باشد. دیدن کاه در خواب به معنای سردرگمی در زندگی است. اگر کسی در خواب دید که به دامهایش کاه می دهد به این معنی است که روزگاری در آن سر می کند به شادی و خوشحالی خواهد گذشت.

اگر کسی در خواب دید که کاه را دارد در آتش می سوزاند به این معنی است که شما می توانید از پس مخارج زندگی خانواده ی خود بر می آیید.

آنلی بیتون می گوید : دیدن کاه در خواب، نشانه آن است که زندگی شما به بیهودگی کشیده خواهد شد. اگر خواب ببینید توده ای کاه در آتش میسوزد، علامت آن است که ایامی همراه با شادمانی پیش روی شما خواهد بود. اگر خواب ببینید به دامها کاه میدهید، نشانه آن است است که مایحتاج نزدیکان خود را بخوبی تأمین خواهید کرد.

تعبیر خواب کاه گل

دیدن کاه گل به غم و اندوه تعبیر شده است به خصوص اگر در خواب به آن آلوده شده باشیم. درست کردن کاه گل، نشانه انجام کاری است که باعث رنجش و یا بدبختی ما می شود. اگر دیدید کاه گل لگد می کنید به غم و غصه ای مبتلا می شوید.

اگر دیدید دیگری کاه گل برای شما لگد می کند و آماده می سازد، غمی به شما می رسد که منتظر آن بوده اید و فکر می کردید دامن شما را بگیرد.

امام صادق (ع) می فرمایند: چنانچه از گل بیرون آیید و خود را بشویید و لباس دیگری بپوشید که اثر گل در خواب از بین برود رفع بلا و نگرانی می شود.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.