حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۴۸
شناسه : 30746
بازدید 9
0

اگر کسی در خواب ببیند که با افراد صالحی در کاروان مشغول حرکت است، ثواب و خیر در انتظار اوست و کار دنیایی او درست و مرتب خواهد بود. اگر ببیند افراد شروری در کاروان هستند، به گناه و فساد دچار خواهد شد. اگر ببیند که کاروان رفت و او به سمت دیگری حرکت کرد، […]

پ
پ

اگر کسی در خواب ببیند که با افراد صالحی در کاروان مشغول حرکت است، ثواب و خیر در انتظار اوست و کار دنیایی او درست و مرتب خواهد بود. اگر ببیند افراد شروری در کاروان هستند، به گناه و فساد دچار خواهد شد. اگر ببیند که کاروان رفت و او به سمت دیگری حرکت کرد، دید و نظرش نسبت به امور دنیوی، با دیگران متفاوت خواهد شد و راه جدیدی را در زندگی تجربه خواهد کرد.

 

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند در خواب که با کاروانی در راه بود و اهل کاروان مصلح بودند، دلیل خیر و صلاح است. اگر مفسد بودند، دلیل شر و فساد است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر در خواب ببیند که با کاروان به خانه خود می رفت، دلیل که کارها بر وی گشاده شود، اگر به خلاف این ببیند، دلیل بستگی کار خواهد بود. اگر ببیند با کاروان سواره می رفت و بزرگی تمام داشت، دلیل که نعمتی تمام حاصل کند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.