حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
شناسه : 30418
بازدید 29
0

اگر کسی ببیند که بدنش در بعضی نقاط ورم کرده، به همان اندازه به وی خیر و نعمت می رسد. اگر چرکین هم باشد، خیر و برکت بیشتری به او می رسد. امام صادق (ع) می فرماید: دیدن ورم بر بدن، پنج وجه است:۱٫ مالش زیاد گردد،۲٫ زنی با منفعت خواهد،۳٫ پسر آورد،۴٫ حاجتش روا […]

پ
پ

اگر کسی ببیند که بدنش در بعضی نقاط ورم کرده، به همان اندازه به وی خیر و نعمت می رسد. اگر چرکین هم باشد، خیر و برکت بیشتری به او می رسد.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن ورم بر بدن، پنج وجه است:
۱٫ مالش زیاد گردد،
۲٫ زنی با منفعت خواهد،
۳٫ پسر آورد،
۴٫ حاجتش روا گردد،
۵٫ ایمن گردد از غمها.

و اگر همه تن خود را متورم ببیند، دلیل که این پنج چیز که یاد کردیم او را حاصل گردد.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن ورم، نفخ و پف کردگی که آماس نام نهند درخواب، مال است. اگر ببیند که بر تن او آماس پدید آمده بود، دلیل کند که به قدر آن او را مالی حاصل گردد، خاصه چون که در آن آماس چرک ببیند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که بر تن او آماس بود چنانکه او را رنج رسد، دلیل که به قدر آن مال حلال یابد. اگر آماس چنان نباشد که به او رنج نماید، دلیل بر مال حرام کند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.