حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
شناسه : 30427
بازدید 27
0

اگر خواب ببینیم که نهنگی در دریا در حال بالا و پایین رفتن است و از لوله تنفسی او آب فواره می زند، تعبیر آن مرد سارق و نیرنگ باز و دزدی است که از آزار دیگران به شوق می آید. اگر کسی خود را در کشتی و در دریا دید که نهنگی کشتی او […]

پ
پ

اگر خواب ببینیم که نهنگی در دریا در حال بالا و پایین رفتن است و از لوله تنفسی او آب فواره می زند، تعبیر آن مرد سارق و نیرنگ باز و دزدی است که از آزار دیگران به شوق می آید. اگر کسی خود را در کشتی و در دریا دید که نهنگی کشتی او و همراهانش را غرق کرد، پایان عمرش نزدیک است. اگر ببیند نهنگ او را آسیب رساند، دلیل که از دشمن مضرت ببیند.

 

دیدن نهنگ در خواب، نشانه رسیدن به ثروتی هنگفت است بخصوص اگر ببینید که بر آن سوار شده اید و می روید. اگر دیدید که بر پشت نهنگ سوار شده اید، بر مشکلات و دشواری ها غلبه می کنید و چنانچه دشمنی دارید او را شکست می دهید. اگر از مقابل نهنگ گریختید، از خطر می رهید. اگر در دریا بالن یا نهنگی دیدید و او را کشتید، بر مشکلات یا دشمن چیره می شوید و در کار خود توفیق بزرگ بدست می آورید.

اگر گوشت نهنگ می خوردید و بالنی را تکه تکه کرده و سهمی نیز به شما دادند، میراث می برید. اگر کسی ببیند که بالن را به دنبال خود می کشد، چندی با مشکلات دست و پنجه نرم می کند و دستخوش نگرانی و تشویش می شود. اگر در خواب دیدید که بالن یا نهنگ شما را گاز گرفت، دشمن به شما آسیب می رساند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند نهنگ او را فرو برد، دلیل که ماهی او را هلاک کند. اگر ببیند با نهنگ جنگ نمود و بر وی غالب شد، دلیل که بر دشمن ظفر یابد. اگر غالب نشد به خلاف این است و دیدن پوست و گوشت و استخوان او به خواب ، دلیل مضرت است.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.