حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۳۳
شناسه : 30438
بازدید 26
0

اگر کسی در حال استخراج نقره از معدن بود، سود فراوانی به او می رسد و اگر مقداری نقره در خانه داشت، مالی بدست می آورد که برای او ماندنی است. کسی که در خواب ببیند نقره دارد، به دنیا بیشتر از آخرت دلبستگی دارد. اگر در سن ازدواج باشید و نقره در خواب ببینید […]

پ
پ

اگر کسی در حال استخراج نقره از معدن بود، سود فراوانی به او می رسد و اگر مقداری نقره در خانه داشت، مالی بدست می آورد که برای او ماندنی است. کسی که در خواب ببیند نقره دارد، به دنیا بیشتر از آخرت دلبستگی دارد. اگر در سن ازدواج باشید و نقره در خواب ببینید ازدواج می کنید. اگر ازدواج کرده باشید و نقره در خواب ببینید دارای فرزند دختر می شوید.

 

اگر ببینید باری از نقره دارید تکلیف و وظیفه ای سنگین بر عهده شما محول می گردد. اگر کسی نقره به شما داد یا ظرفی از نقره به شما هدیه کرد، دوستی شما را راهنمایی و هدایت و دلالت می کند و او خیر شما را می خواهد. اگر ببینید انگشتری از نقره دارید صاحب دختر می شوید و اگر ببینید دگمه های لباس شما از نقره است، همسرتان دختری می آورد که به او شباهت دارد.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن نقره در خواب چهار وجه است:
۱٫ زن،
۲٫ فرزند،
۳٫ مال،
۴٫ معیشت.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که نقره از دکان می گرفت، دلیل که از شهر خود زن خواهد. اگر ببیند که از معدن نقره فرا گرفته، دلیل که به قدر آن مال حاصل کند.

جابر مغربی می گوید: اگر یک درم نقره داشت، دلیل که فرزندی آید صاحب جمال.

تعبیر خواب نقره (سیم)

ابراهیم کرمانی می گوید: دیدن سیم درست در خواب، دلیل بر خبری راست و سیم شکسته، دلیل بر خبر دروغ است. اگر ببیند سیم در کیسه او بود، دلیل که چیزی به امانت در پیش او بنهند. اگر در خواب کاسه یا آفتابه یا طشت خود سیمین ببیند، دلیل بر مالی مجموع است. اگر بببند که سیم بسیار بی اندازه یافت، دلیل که گنج یابد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.