حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۱۰
شناسه : 30455
بازدید 15
0

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید لباسی از جنس نایلون بر تن کرده اید، علامت آن است که به خاطر ثبات اخلاقی، افتخاراتی به شما عطا خواهد شد. اگر خواب ببینید لباسی از جنس نایلون ولی مندرس بر تن کرده اید ، علامت آن است که اگر مراقب رفتار خود نباشید، دیگران با تهمت […]

پ
پ

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید لباسی از جنس نایلون بر تن کرده اید، علامت آن است که به خاطر ثبات اخلاقی، افتخاراتی به شما عطا خواهد شد.

اگر خواب ببینید لباسی از جنس نایلون ولی مندرس بر تن کرده اید ، علامت آن است که اگر مراقب رفتار خود نباشید، دیگران با تهمت و افترا آبروی شما را خواهند برد.

دیدن اجناس نایلونی در خواب، نشانه آن است که برخی کارها پنهانی انجام خواهد شد، و دوستان قادر به درک شما نخواهند بود.

اگر خواب ببینید در مکالمه خود با دیگران ، واژه نایلون را بکار می برید ، نشانه آن است که به راحتی می توانید یاری موافق، برای خود انتخاب کنید.

اگرخواب ببینید دست و پایتان چون نایلون کش می آید ، نشانه آن است که در اظهار عشق خود به دیگری با دروغ و نیرنگ پیش می روید.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.