حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۱۴
شناسه : 30538
بازدید 17
0

دیدن مرغ ماهیخوار در خواب، امید و خبری خوش است که از دور دست ها به ما می رسد. نزدیک شدن به مرغ ماهیخوار، بر آورده شدن آرزوهای دشوار است و اگر دیدید مرغ ماهیخواری را گرفتید یا نوازش کردید به یکی از آرزوهای خود می رسید. شکار و کشتن مرغ ماهیخوار، از بین بردن […]

پ
پ

دیدن مرغ ماهیخوار در خواب، امید و خبری خوش است که از دور دست ها به ما می رسد. نزدیک شدن به مرغ ماهیخوار، بر آورده شدن آرزوهای دشوار است و اگر دیدید مرغ ماهیخواری را گرفتید یا نوازش کردید به یکی از آرزوهای خود می رسید. شکار و کشتن مرغ ماهیخوار، از بین بردن شانسی است که داریم و اگر مرغ ماهیخوار را کشتیم، به دست خویش موقعیت مناسبی را از بین می بریم.

 

محمد ابن سیرین می گوید: مرغ ماهیخوار در خواب، روزی است. اگر ببیند مرغ ماهیخوار را بگرفت، دلیل که به قدر آن از زن، مال و روزی یابد. اگر دید مرغ ماهیخوار را بکشت و از گوشت آن می خورد، دلیل که به قدر آن از مال و ثروت همسرش بخورد.

ابراهیم کرمانی می گوید: مرغ ماهیخوار در خواب، بزرگی است. اگر ببیند مرغ ماهیخوار را بگرفت و به خانه آورد، دلیل که از خویشان خود زنی خواهد و از او منفعت یابد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.