حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۲۸
شناسه : 30525
بازدید 9
0

اگر در خواب ببینید انگشتر یا تسبیحی از مرجان دارید، صاحب پسر خواهید شد. اگر پسران بزرگ دارید یکی از فرزندانتان صاحب فرزند پسر خواهد شد. اگر دیدید مرجان را از بازار خریدید مالی بدست می آورید یا زن خواهید گرفت. اگر مردی ببیند که انگشتری از مرجان داشته که آن را گم کرده، همسرش […]

پ
پ

اگر در خواب ببینید انگشتر یا تسبیحی از مرجان دارید، صاحب پسر خواهید شد. اگر پسران بزرگ دارید یکی از فرزندانتان صاحب فرزند پسر خواهد شد. اگر دیدید مرجان را از بازار خریدید مالی بدست می آورید یا زن خواهید گرفت. اگر مردی ببیند که انگشتری از مرجان داشته که آن را گم کرده، همسرش را طلاق می دهد. اگر ببیند تسبیح مرجان او پاره شده و دانه هایش به زمین ریخته بین او و افراد خانواده اش نفاق می افتد و متفرق می شوند.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن مرجان به خواب چهار وجه است:
۱٫ فرزند،
۲٫ زینت،
۳٫ جمال،
۴٫ مال.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن مرجان به خواب، نشانه زن یا فرزند است. اگر ببیند که مرجان داشت، دلیل که زنی خواهد که آن زن صاحب یک پسر است. اگر ببیند که مرجان او ضایع شد، دلیل که زن را طلاق دهد.

ابراهیم کرمانی می گوید: دیدن مرجان فرزند است، اما اگر مرجان با دیگر جواهرها ببیند، تعبیرش رسیدن به مال و ثروت است.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.