حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۲۵
شناسه : 30527
بازدید 12
0

دیدن مدفوع در خواب، پول و یا رهایی از غم و رنج است. پهن حیوانات حلال گوشت در خواب مال و نعمت است و سرگین آدمی مال حرام است. اگر کسی بستر خود را آلوده دید، از مال خود به همسرش می بخشد و اگر دید در جایی نجاست کرد و آن را پوشاند، مال […]

پ
پ

دیدن مدفوع در خواب، پول و یا رهایی از غم و رنج است. پهن حیوانات حلال گوشت در خواب مال و نعمت است و سرگین آدمی مال حرام است. اگر کسی بستر خود را آلوده دید، از مال خود به همسرش می بخشد و اگر دید در جایی نجاست کرد و آن را پوشاند، مال خود را در جایی پنهان می کند. به تعبیری دیگر، دیدن مدفوع انسان در خواب رهایی از رنج و غم است.

مجلسی رحمه الله علیه معتقد است دیدن مدفوع در خواب خوب است چون بیننده خواب از همه غم ها و رنج ها برهد و قرضش ادا شود. در نفایس الفنون و عرایس العیون آمده که مدفوع مال حرام است.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن اسهال به خواب، چون به جایگاه خود باشد، بر چهار وجه است:
۱٫ مال حرام،
۲٫ گشایش،
۳٫ نفقه کردن مال بر عیال،
۴٫ زوال غم.

و سرگین دان در خواب گنج و خواسته است.

تعبیر خواب مدفوع کردن در توالت

محمد بن سیرین می گوید: اگر کسی دید که در مستراح یا توالت مدفوع یا ادرار می کرد، دلیل که غرق در ثروت شود.

تعبیر خواب شستن مدفوع

اگر کسی دید که مدفوع را از خود می شوید یا در محلی مدفوع شده و آن را می شوید، نه تنها به ثروت می رسد بلکه ثروت او حلال و پاک بوده و خبر خوشی به وی می رسد که باعث روشنی چشم او خواهد شد.

تعبیر خواب مدفوع در دهان

اگر کسی خواب دید در دهان مدفوع خود یا دیگران را دارد، به ثروت بسیاری دست خواهد یافت که از راه حرام به دست می آید.

تعبیر خواب خوردن مدفوع

خوردن مدفوع در خواب، چه مدفوع خود بیننده خواب باشد، چه مدفوع دیگری و یا مدفوع حیوانات، به رسیدن به ثروت اما از راه حرام تعبیر شده است.

تعبیر خواب شستن مدفوع نوزاد

اگر کسی خواب دید مدفوع نوزادی را که می شناسد می شوید، به ثروت خواهد رسید ولی اگر خواب دید مدفوع نوزادی را که نمی شناسد می شوید، هم به ثروت خواهد رسید هم در کاری که تازه شروع کرده به موفقیت های زیادی خواهد رسید که در نتیجه آن کار سرمایه او افزایش پیدا خواهد کرد.

تعبیر خواب دستشویی رفتن

اگر کسی خواب دید که به دستشویی می رود تا در آنجا مدفوع یا ادرار کند، به ثروت رسیده و پولدار خواهد شد.

تعبیر خواب شستن توالت

اگر کسی خواب دید که توالت را می شوید، از راه حلال به امرار معاش خواهد پرداخت و روزی پاکیزه به او خواهد رسید.

محمد ابن سیرین می گوید: سرگین اسب و گاو، مال و نعمت است. اگر ببیند سرگین بسیار دارد، دلیل که او را مال و نعمت بسیار حاصل شود و سرگینِ مردم مال حرام است. اگر ببیند در بستر خویش پلیدی کرد، دلیل که مال خود را بعضی به عیال خود دهد. اگر ببیند چو سرگین افکند و آن را به خاک بپوشاند، دلیل که مال خود را در زمین پنهان کند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند سرگین مردم می خورد، دلیل که مال حرام خورد و از حرام مال به دست آورد. اگر ببیند به جایگاه مجهول سرگین افکند، دلیل که مال خویش را به جائی هزینه کند که در آن مزد و ثواب نباشد. اگر دید تن خویش را جمله به سرگین آلوده است، دلیل که در گناهی افتد. اگر دید او را اسهال پدید آمد، دلیل که او را از پادشاه غم و اندوه رسد.

حضرت دانیال می گوید: سرگین مردم را به خواب دیدن، دلیل برمال حرام کند و سرگین چهارپایان نیز مال حرام است. اما سرگین دد و دام مالی است که به ظلم به دست آید.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.