حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۲۰
شناسه : 30531
بازدید 17
0

اگر کسی در خواب ببیند در محراب مسجدی مشغول نماز است، صاحب فرزندی درستکار خواهد شد. ولی اگر فقط محراب را تماشا می کرد، در امر دین کاهل است. اگر در خواب ببینید که در محراب نشسته اید، نشانه نومیدی و تغییر شغل است. اگر زن جوانی در خواب ببیند که وارد محراب می شود، […]

پ
پ

اگر کسی در خواب ببیند در محراب مسجدی مشغول نماز است، صاحب فرزندی درستکار خواهد شد. ولی اگر فقط محراب را تماشا می کرد، در امر دین کاهل است. اگر در خواب ببینید که در محراب نشسته اید، نشانه نومیدی و تغییر شغل است. اگر زن جوانی در خواب ببیند که وارد محراب می شود، دلالت بر عشقهای دروغی و دشمنانی دارد که سعی می کنند او را با خود هم پیمان کنند.

 

محراب، کمتر در خواب های شما ظاهر می شود مگر آنکه بخواهد هشداری درباره اشتباهات شما بدهد، یا به این معناست که پشیمانی و ندامت شما را از انجام کاری باز می دارد .

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن محراب به خواب پنج وجه است:
۱٫ پادشاه،
۲٫ امام مسجد،
۳٫ قاضی،
۴٫ محتسب،
۵٫ میانجی کردن مردمان.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند که محراب می ساخت، دلیل بر صلاح دین او است. اگر ببیند که در محراب آب ریخت، دلیل است صاحب فرزندی عالم خواهد شد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.