حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3762 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
شناسه : 30565
بازدید 7
0

اگر کسی در خواب خود را در حال لرزیدن دید، اگر لرزه در سر او بود، به زحمت می افتد و اگر دستهایش بود، امانتدار خوبی نخواهد بود. اگر پاهایش می لرزید، به راهی خطا می رود و اگر همه اعضای او می لرزید، به بیماری سخت دچار خواهد شد. حضرت دانیال می گوید: دیدن […]

پ
پ

اگر کسی در خواب خود را در حال لرزیدن دید، اگر لرزه در سر او بود، به زحمت می افتد و اگر دستهایش بود، امانتدار خوبی نخواهد بود. اگر پاهایش می لرزید، به راهی خطا می رود و اگر همه اعضای او می لرزید، به بیماری سخت دچار خواهد شد.

حضرت دانیال می گوید: دیدن لرزیدن اندام ها به خواب در چهار وجه است:
۱٫ ضعف احوال،
۲٫ ترس و بیم،
۳٫ غم و اندوه،
۴٫ مضرت و بیماری.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند سر او می لرزید، دلیل زحمت است. اگر ببیند گردن او می لرزید، دلیل که امانت نگذارد. اگر ببیند کفهای دست او می لرزید، دلیل است سخنی سخت بشنود. اگر ببیند شکم او می لرزید، دلیل که در سفر به زحمت افتد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند همه اندام او می لرزید، دلیل است که سختی ببیند. اگر دید پایش می لرزید، دلیل که در سفر به زحمت افتد.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.