حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 3759 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 99×
۰۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶
شناسه : 30791
بازدید 12
0

اگر کسی در خواب دید صاحب قصر (کاخ، کوشک) مجللی است و آدم ثروتمندی باشد، بر ثروتش افزوده می گردد و اگر آدم فقیری است، به ثروتی ناگهانی دست پیدا می کند و اگر ناگهان در قصرخللی ایجاد شد، مثلا سقفی ترک برداشت، یکی از نزدیکان وی بیمار می شود و زمان شفا و بهبودی […]

پ
پ

اگر کسی در خواب دید صاحب قصر (کاخ، کوشک) مجللی است و آدم ثروتمندی باشد، بر ثروتش افزوده می گردد و اگر آدم فقیری است، به ثروتی ناگهانی دست پیدا می کند و اگر ناگهان در قصرخللی ایجاد شد، مثلا سقفی ترک برداشت، یکی از نزدیکان وی بیمار می شود و زمان شفا و بهبودی اش طولانی است.

اگر کسی در خواب دید صاحب قصر مجللی است و آدم ثروتمندی باشد، بر ثروتش افزوده می گردد و اگر آدم فقیری است، به ثروتی ناگهانی دست پیدا می کند و اگر ناگهان در قصرخللی ایجاد شد، مثلا سقفی ترک برداشت، یکی از نزدیکان وی بیمار می شود و زمان شفا و بهبودی اش طولانی است.

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن کوشک (قصر) در خواب بر هفت وجه است:
۱٫ نعمت،
۲٫ ولایت،
۳٫ مرتبت،
۴٫ ریاست،
۵٫ بزرگواری،
۶٫ پادشاهی،
۷٫ آرامش کاری.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر ببیند در کوشکی رفت، دلیل مال و خواسته است خاصه آن که کوشک را از خشت خام و گِل ساخته ببیند. اگر کوشک را از گچ و آجر و سنگ ساخته ببیند، دلیل مال است اما در دین نقصان خواهد بود.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر در خواب ببیند کوشک او خراب شد، دلیل بر تلف مال است. اگر ببیند آتش در کوشک افتاد، دلیل است پادشاه یا حاکم، مال او مصادره کند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.