تبریک حضور شکوهمند ملت ایران در انتخابات ۲۹ اردیبهشت

بسمه تعالی

مردم غیور و امت حزب اللهی ایران اسلامی

حضور حماسی و دشمن شکن شما مردم عزیز در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ نشان از بالا بودن قدر تفکر و تعقل شما هست، این پیروزی بزرگ را به همه شما تبریک و تهنیت عرض می کنم، بار دیگر نشان دادید که با تمام وجود پایبند اصول و مبانی انقلاب اسلامی بوده و توجه ویژه ای به پیروی از منویات حضرت امام روح الله (ره) و تدابیر داهیانه حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) دارید.

فارغ از تمام گرایش ها و جناح ها پای صندوق رای حاضر شده و جهانیان را حیرت زده نمودید، اینک که در این بهار دل انگیز لبیک به تفکر انقلابی گفته اید، در وحله اول پیروز میدان هستید، اینجانب پیروزی رئیس جمهور منتخب مردم را تبریک می گویم و معتقد هستم که رئیس جمهور گرچه با رای بیش از ۵۷ درصدی ملت پای در پاستور گذاشت، اما ایشان رئیس جمهور ۱۰۰ درصد ملت ایران هستند.

در طول تبلیغات انتخاباتی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور در خیل عظیم مردم ایران اسلامی به خصوص در جمع مردم مستضعف جامعه به موانع موجود بر سر راه اقتصاد و معیشت مردم روشنگری نموده و از خطرات جدی که بر سر راه فرهنگ انقلابیمان وجود دارد مواردی را در سخنرانی ها بیان نمودیم و اینک ضمن احترام به خواست و رای مردم عزیزمان نتایج حاصل از این انتخابات را با دل و جان پذیرائیم، معتقد هستیم که باید همه دست در دست هم داده و به رئیس جمهور منتخب کمک نماییم تا مشکلات و موانع را برطرف نموده و مدینه فاضله ای را برای زندگی انسانهای پاک نهاد ایجاد نمائیم.

فارغ از همه جهت دهی های سیاسی به عنوان بلندگوی قشر مستضعف ملت، مشکلات را به گوش مسئولین امر برسانیم و در تحقق آرمانهای اصیل انقلاب، امام و رهبری به رئیس جمهور منتخب کمک نمائیم.

معتقئد هستیم که باید مشکلات معیشتی موجود مردم رفع شود، برخورد جدی با کسانیکه دست در بیت المال نموده و از جیب مردم اقدام به دزدی نموده اند صورت پذیرد، عزت ملت ایران در مقابل جهانیان حفظ شود و به صورت مشخص سفره مردم رنگ و بوی اعتدال و عدالت را به خود بگیرد، همه موظف هستیم در طول این چهار سال مسئولین را به حل مشکلات و مدیریت بحرانهای به وجود آمده کمک نمائیم.

اینجانب که در طول تبلیغات انتخاباتی خط و سیر انقلابی گری را از یاد نبرده و معتقد بوده ام به عنوان یک طلبه باید به وظیفه دینی و شرعی خود عمل کرده و کاندیدای اصلح را معرفی نموده و به حمایت از ایشان پرداخته و برای گسترش عدالت تلاش نمایم.

اکنون که در این انتخابات نتوانستیم اکثریت رای را جلب نمائیم خرسندم که انقلابی عمل کرده و انقلابی مانده ام، و پیروز اصلی انتخابات را تفکر ناب انقلابی دانسته و پشتوانه آن را رای ۱۶ میلیونی می دانم.

امیدوارم رئیس جمهور منتخب ملت ایران اسلامی توجه ویژه ای به قشر مستضعف جامعه داشته و با ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی مردم تلاش نماید و ضمنا توجه ویژه ای به داخل کشور نماید.

در پایان از تمام افرادی که در این راه به حقیر اعتماد داشته و در راه اعتلای ایران اسلامی تلاش نموده اند سپاسگذار هستم.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *