امروز حمایت از انقلابی ها حمایت از اسلام ناب است

حجت الاسلام مجتبی مظلومی مراغه ای؛ عصر امروز در همایش بصیرت انتخاباتی که به همت جمعی از خواهران انقلابی شهرستان مراغه در مسجد علویان برگزار می شد، به تببین لزوم بصیرت در انتخابات پرداخت.

حجت الاسلام مظلومی مراغه ای در ابتدای بیانات خود، اعیاد شعبانیه را تبریک گفته و از خداوند متعال آرزوی توفیق برای سربازی واقعی حضرت بقیه الله اعظم ارواحنا له فدا را نموده و ادامه داد: مسئله مهمی که همه از آن مطلع هستیم مسئله انتخابات است، انتخاباتی که حرکت بالنده کشور را به سر منزل مقصود می رساند، اگر این حرکت از سوی افراد پرتلاش، پرتوان باشد بی شک حرکت به سوی موفقیت زودتر محقق خواهد شد.

وی افزود: حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است، همه موظفند که در مقابل آینده خود تصمیم بگیرند، ما نگاه می کنیم به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی یا بیانات حضرت امام راحل (ره) می فرمایند: حضورتان در انخابات باید به گونه ای باشد که مشت محکمی به سینه دشمنان بزنید، این یعنی حضور، این یعنی وظیفه برای حضور حداکثری در انتخابات، حالا این مشت را به سینه کدام دشمن باید زد، به سینه دشمنانی که می خواهند قطار پرحرکت انقلاب را از حرکت بازدارند، می خواهند مقابله کنند، لذا تمام همتشان را با نفوذ در درون کشور به کار گرفته اند، در انتخابات باید با این تفکر مقابله کرد از نفوذ جلوگیری کرد.

ایشان ادامه داد: در برخی موارد پروژه نفوذ در کشور موفق عمل کرده است، برای مثال برای اینکه حرف کد خدا را در درون کشور اجرا کنیم، قلب نیروگاه هسته ای را با بتن پر کردیم، عملا کمک کردیم به دشمن.

وی درباره تاکیدات امام و رهبری به انتخاب اصلح گفت: از اول انقلاب اسلامی حضرت امام راحل (ره) و اکون نیز امام امت مقام معظم رهبری تاکید دارند به انتخاب اصلح، اصلح یعنی صالح مواردی هم بیان کردند، این موارد مهم هست، کسی صالح است که همتش را به سوی اهداف انقلاب جزم کند، کار اجرایی را بلد باشد، دارای حکمت و تدبیر و اندیشه باشد، برنامه داشته باشد، برای رفتن به مسافرت هم برنامه نیاز هست، کسی که هدف و برنامه نداشته باشد نمی تواند موفق باشد، دولتی که روی کار می آید باید برنامه داشته باشد، چون در مقابل تک تک افراد جامعه مسئول است.

مظلومی گفت: یکی از کارهای موفق دولتهای نهم و دهم برنامه مسکن مهر بود آمدند گفتند مسکن مهر مزخرف است، مسکن مهری که اکثریت قشر مستضغف جامعه را خانه دار کرد، وام به خانه های روستایی داد، اینها مهم اند، روستاها آباد شدند، رئیس دولت باید پایبند منافع ملی باشد، از جیب مردم هدیه به جان کری ببرد، از بودجه ملی هزینه هایی به دوش ملت برای انجام سفر یک روزه بگذارد این پایبندی به منافع ملی نیست.

وی افزود: رئیس جمهور باید از عقل جمعی استفاده کند، آمدند کارشناسان گفتند فلان برنامه اشتباه است در پاسخ گفتند اینها بی شناسنامه اند، اینها بی هویتند، اینها نمی دانند، اینها نمی فهمند، رئیس جمهور باید دارای تدبیر باشد ، دلبسته به قانون اساسی داشته باشد، قانون را اجرا کند قانون می گوید دولت باید اشتغال ایجاد کند، اشتغال ایجاد نشد هیچ کارخانه های بزرگ صنعتی تعطیل شدند کارگران بی کار شدند.

وی افزود: به شعارها دقت کنید ببینید کدام شعار قابلیت اجرایی دارد، ما ۴ سال پیش غول شعارهای غلط را خوردیم، شخصی آمد گفت ۱۰۰ روزه در معیشت مردم تغییر ایجاد می کنم، برایتان شغل ایجاد می کنم، به پاسپورت ایرانی عزت می بخشم، هیچ یک از این شعارها عملی نشد، خرابی های به بار آمده را ۲۰ سال نیاز هست اصلاح کنیم.

مظلومی مراغه ای درباره منشا مشکلات گفت: ما در کشور ضعف مدیریتی دارم، ما مدیریت جهادی در کشور نداریم، خرابی های سیل چنار عجبشیر را نتوانستیم اصلاح کنیم، باید جهادی وارد شد، برخی افراد منافع شخصی و گروهیشان را بر منافع ملی و اقشار مستضعف جامعه ترجیح داده اند، خود وزرای دولت می گویند شب پرداخت یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی برای د.لت شب عزا هست شب کابوس هست، بنده سوال می کنم شب پرداخت فیش حقوقی نجومی ۲۵۰ میلیون تومانی چرا شب عزا برایتان نیست.

در ادامه گفت: ما رفتیم با گروه ۵+۱ مذاکره کردیم گفتیم ریشه مشکلات آنجاست، نزدیک ۴۰۰ روز از اجرای برجام می گذرد نرخ دلار افزایش یافته است، خدا شاهد هست خانواده هایی می شناسم که فقط با همین یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی زندگی خود را می گذرانند، قشر مستضعف چکونه زندگی کند، چگونه زندگیش را سامان بخشد.

وی در انتقاد از عملکرد وزرا گفت: بدنه دولت خسته است، بعد از ۴ سال وزیر صنعت نتوانسته صنعت را نجات دهد، وزیر راه هنگام شنیدن خبر برخورد قطار می گوید نگران نباشید بیمه هستند، دولت پیر باید جوان شود، عملکرد دولت پیر و خسته منفی هست چیزی برای نشان دادن ندارد.

ایشان در مورد نجات کشور گفت: باید اعتماد بکنیم به کسانی که کارنامه صحیحی دارند، نباید به گذشته بازگشت، نباید وضع موجود را تحمل کرد، باید تغییر ایجاد کرد، تغییر در معیشت مردم، تغییر در اشتغال، تغییر در رسیدگی به قشر مستضعف، من به صراحت عرض می کنم، کاندیدای اصلح در این دوره سید ابراهیم رئیسی هست، کسی که می تواند وضعیت مردم را بهبود ببخشد، کسی که در کارنامه اش حتی یک تخلف ثبت نشده، کسی که دست کسانی که به بیت المال مسلمین دست درازی کردند را کوتاه کرده، در طول ۱۳ ماه مدیریت در آستان قدس رضوی تحول ایجاد کرده است، بی شک می تواند در کشور تحول ایجاد کند، امروز حمایت از انقلابی ها حمایت از اسلام ناب است.

لازم به تذکر است این مراسم با حضور خیل کثیری از بانوان انقلابی در مسجد علویان شهرستان ویژه مراغه با موضوع بصیرت انقلابی برگزار شد، خاطر نشان می شویم که در پایان این نشست به سوالات مهم پیرامون انتخابات ۲۹ اردیبهشت و انتخاب اصلح پاسخ داده شد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *