افزایش بینش سیاسی مردم؛ مهمترین دستاورد نظام اسلامی

نشست روشنگری به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، در پایگاه خواهران حضرت ام البنین (س) آهق، شهرستان ویژه مراغه برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران حضرت ام البنین (س) آهق؛ شهرستان مراغه درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران روشنگری کرد.

حجت الاسلام مظلومی با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به دستاوردهایی از انقلاب اسلامی گفت: حکومت تشکیل شده به بنیانگذاری کبیر انقلاب اسلامی تمام معادلات بین المللی را به هم زد و حکومتی شیعی در طول تاریخ ۱۴۰۰ ساله اسلام را رقم زد، دارای دستاوردهای فراوانی بوده است، از جمله این دستاوردها که در عرصه سیاسی اتفاق افتاد، به سرنگونی حکومتی که مدعی ۲۵۰۰ سردمداری در ایران بود شد، نظام اسلامی که در راس آن فقیهی قرار داشت که از هیچ قدرتی ترس و واهمه نداشت، فقیهی که یک تنه در مقابل تمام زور گویی های نظام ستمشاهی ایستاد که تنها پشتوانه اش خدا بود و بس.

مبلغ دینی افزود: از مهمترین دستاوردهای نظام اسلامی افزایش آگاهی و بینش مردم بود مردمی که تازمان انقلاب اسلامی در انتخاب مسئولین کشورش هیچ نقشی نداشت و دیگران برایشان تصمیم می گرفتند و برای مردم نقش بازی می کردند، اکنون به برکت نظام اسلامی تک تک مسئولین نظام را با رای مستقیم و غیر مستقیم انتخاب می کنند و خود تصمیم برای سرنوشتشان می گیرند.

حجت الاسلام مظلومی گفت: نظام ستم شاهی از ابتدا قصد داشت که فرهنگ غربی را در کشور اجرا کند، روزی رضا خان ملعون با سفر به ترکیه رهاورد کشف حجاب را آورد و روز دیگر فرزند مخلوعش با هدایت دولت آمریکایی کاپیتولاسیون را در کشور اجرا کرد، که ملت با قدرت ایمان شان در مقابل آنان ایستادگی کردند.

در ادامه حجت الاسلام مظلومی با اشاره به مواضع پدرانه مقام معظم رهبری در طول زمان توافقات هسته ای گفت: حضرت آقا در طول مذاکرات سه موضع داشتند که همه آنها بجا و تجربه طولانی رهبری را در مذاکره با کشورهای ۵+۱ مشخص می کند، از آنجایی که آمریکا به هیچ توافق بین المللی پای بند نیست و در طول تاریخ چندین ساله خود همیشه توافقات را زیر پا گذاشته است مقام معظم رهبری نگاه بدبینانه ای برای مذاکرات داشتند و امروز با دقت در این مسائل می بینیم که نگاه بدبینانه رهبری خوب معنی و مفهوم شد.

حجت الاسلام مظلومی ادامه داد: موضع دیگر رهبری نرمش قهرمانانه بود و در مواضع دیگر و آخرین موضع اظهار نگرانی کردند که امروز پس از اجرای یکساله برنامه جامع اقدام مشترک می بینیم که توافق رخ داده یک طرفه بوده و ما تمام اقدامات لازم را انجام دادیم ولی طرف مقابل ال سی های بانکی را به طور کامل برایمان باز نکرده است.

مبلغ دینی افزود: انتظار می رود دولت خدمتگذار در مقابل یاوه گویی های دولت ترامپ موضعی سرسختانه بگیرد و به گوشه ای از منویات رهبری و انتظارات ملت پاسخ بگوید.

در پایان این نشست بصیرتی به تعدادی از فعالان حلقه های بصیرتی صالحین هدیه ای به رسم یاد بود اهدا شد.

لطفاً نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *